12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Cliché Shoes – LINDA VAŇKOVÁ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Cliché Shoes je kamenný obchod a e-shop specializovaný na elegantní dámskou obuv, kterou nabízí hlavně ve větších velikostech, který vznikl v lednu 2012. Slečna Linda Vaňková, si plně uvědomovala, že i ženy s větší velikostí obuvi si rády obují elegantní klasické lodičky, proto začala s nabídkou elegantní dámské obuvi ve velikostech 37 až 44. V současné době se nabídka rozšířila napříč všemi typy dámské obuvi.

Aby dokázala nabídnout ty nejkvalitnější a nejzajímavější modely, několikrát do roka Linda Vaňková navštěvuje mezinárodní veletrhy v Německu a Itálii, kde vybírá obuv přímo od výrobců z celého světa, tedy hlavně ze Španělska, Portugalska, Brazílie, Německa ale např. také z Dánska. Zároveň se firma Cliché Shoes specializuje na limitované kolekce. Modely v nabídce proto nesou punc jedinečnosti, elegance a designu, který v obchodních řetězcích neuvidíte.  

Některé modelové řady jsou edice speciálně pro CLICHÉ SHOES, v nákladu čítajícím maximálně dvě desítky párů. Máte tak absolutní jistotu, že se stejné botky potkají jen velmi výjimečně.

Vedle toho se CLICHÉ SHOES zapojilo do pomoci útulkům pro psy a kočky prostřednictvím občanského sdružení Pet Heroes CZ. Pod heslem Pomozte nám pomáhatsi CLICHÉ SHOES vzalo na starost a pod patronát Charitativní bazárek. Bazárek prodává to, co Vám doma leží a někde jinde bude potřebné. Získané peníze bezezbytku převádí na transparentní účet občanského sdružení Pet Heroes CZ.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

Lidskost... ze světa obchodu mizí zoufale rychle, ale v CLICHÉ SHOES se držím pravidla, že i boty se dají prodávat lidsky a může to být "srdcová záležitost".

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Linda Vaňková, majitelka firmy Cliché Shoes

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděl/a?

Hrdost. Je hezký pocit, když Vaši snahu někdo ocení tím, že si „JEN“ všimne, že to děláte jinak.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Samotná nominace je oceněním snahy a to se přeci neodmítá.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snaha vyhovět zákaznicím ať již sehnáním již nedostupného modelu nebo např. individuální objednávkou vybraného konkrétního modelu (či velikosti), který ani nemáme standardně skladem.

Důvod nominace

Skvělý přístup ke každému zákazníkovi. Velmi milá a pracovitá.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zákazník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů