Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

M&M Blanka Mudrová – Blanka MUDROVÁ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Firma M & M byla založena v roce 1989 v Rynárci u Pelhřimova. Již od svého založení se zabývá výrobou předmětů z kvalitní české kůže. Firma sídlí na Vysočině, v Rynárci u Pelhřimova, odkud její majitelka Blanka Mudrová pochází.

Blanka se tvorbou z kůže zabývá od svých dvaceti let. Svou první kolekci prací vytvořila v roce 1989 a představila ji na výstavě Trenčín – město módy. Kolekce slavila úspěch, a tak se Blanka se svým manželem Václavem rozhodla založit vlastní koženou galanterii a pod značkou M & M vyrábí originální kožené výrobky téměř pro každého. Přestože firma vyrábí především kabelky pro dámy všeho věku, na své si přijdou i muži. Portfolio produktů zahrnuje také charakteristické kožené obrazy a plastiky. Na zakázku vyrábí také pro obce, firmy a různé spolky.

Svou tvorbu, která je charakteristická specifickým výtvarným stylem autorky, představuje Blanka Mudrová několikrát do roka veřejnosti jak v Čechách, tak v zahraničí, včetně Spojených států amerických či Austrálie, a to ve výstavních síních i na řemeslných jarmarcích.

Krásná věc se musí utvářet poctivě a s láskou. Firma sídlí v Kraji Vysočina

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Blanka MUDROVÁ, majitelka firmy M&M

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Jsem nadšena a příjemně překvapena.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Kdo nehraje, nevyhraje.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Maximálně vyjít vstříc zákazníkovi - "když se chce, všechno jde".

Důvod nominace

Nejkrásnější kabelka z Vysočiny
Ruční kreativní práce

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

Manžel majitelky firmy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů