12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

RPS Czech, s.r.o. – Petr SYSLO a Radim PAVLAS

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Společnost RPS Czech byla založena v roce 2005, kdy začala svou činnost s jedním zaměstnancem a třemi náhradními vozidly Škoda Felicie. Dnes se kolektiv rozrostl na 27 zaměstnanců působících ve 12 okresech České republiky, novou administrativní budovu a vozový park, který nabízí 117 náhradních vozidel různých značek a kategorií. Zákazníkům nabízí pojištění, bezplatnou asistenci na místě dopraní nehody, opravy vozidel ve vlastním moderním autoservise a po dobu řešení pojistné události adekvátní náhradní automobil.

Společnost byla založena za účelem komplexního řešení dopravních nehod a pojistných událostí. Jedná se o moderní způsob pomoci účastníkům dopravních nehod s výrazným důrazem na uplatnění všech nároků, na které má poškozený ze zákona právo. Poškozený nemusí jednat s pojišťovnou, vše za něj efektivně vyřeší znalecká kancelář RPS Czech, která vnáší do procesu likvidace řád, který neznevýhodňuje ani jednu ze stran řízení o náhradě škody. Veškeré nabízené služby jsou pro poškozené účastníky dopravních nehod bezplatné. Za dobu 11leté historie se na základě získaných zkušeností stala partnerem pojišťoven a s počtem vyřešených škod zaujímá dominantní postavení v ČR.

RPS Czech pravidelně přispívá nadaci DOBRÝ ANDĚL, která pomáhá rodinám, jež se vlivem nemoci dostaly do finanční tísně. V roce 2015 také podpořila závodnice klubu Maniak aerobik Havířov v získání titulu mistryň Evropy.V roce 2008 se znalecká kancelář RPS Czech stala vítězem krajského kola prvního ročníku soutěže Vodafone Byznys Rebel pro Moravskoslezský kraj.

Firma sídlí v Moravskoslezském kraji.

RPS Czech – Vaše jistota v nesnázích

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Petr Syslo, jednatel firmy RPS Czech

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Byl jsem překvapený a potěšilo mne to.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Aby se široká veřejnost dozvěděla, že bezplatně pomáháme lidem.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Každý měsíc přispíváme na nadaci Dobrý Anděl.

Důvod nominace

Petr Syslo je člověk, který jako člověk začínal a přes úspěchy, které dosáhl, jím i nadále zůstal. Naprosto lidský přístup a pozitivní směřování z něj dělá člověka, kterého chcete následovat a být součástí jeho myšlenky. Tak úspěšné a inovativní. Vlastním přístupem vybudované...

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů