12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Individualist Group s.r.o. – Jan OČENÁŠEK

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Společnost Individualist Group je dynamickou investiční skupinou rodinného charakteru, která investuje do projektů a firem menšího a středního typu širokého spektra oborů.

U nás ve společnosti jsme přesvědčeni, že efektivně dlouhodobě fungují jen společnosti do určité velikosti, kde má každý jednotlivec danou odpovědnost, a kde za společností stojí individuální fyzická osoba nebo skupina fyzických osob.

Individualist Group jde jinou cestou než většina dnešních globálních společností s předimenzovanou neefektivní strukturou. U nás ve společnosti klademe důraz na profesionalitu a charakter každého jednotlivce, partnera a zaměstnance, s kterým spolupracujeme.

Individualist Group má ambice se stát tradiční a významnou středoevropskou investiční skupinou, která má cit na zajímavé investiční příležitosti a projekty v dané lokalitě a také cit na lidské úspěšné jednotlivce. A především dlouhodobě úspěšně rozvíjet a spravovat své projekty a společnosti.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

I v této době stále věříme, že každý zdravý jedinec je samostatná svéprávná individualita, která má převzít za svůj osobní i profesní život a své činy plnou zodpovědnost, neschovávat se za kolektiv a případně solidárně podporovat pouze ty ojedinělé jedince, kteří nemohou takovou zodpovědnost  za sebe převzít.

Důvod nominace

jediná ryze česká společnost vyznávající přímé čestné praktiky a bojující proti globálním společnostem. I na vzdory dnešnímu \\\"manažerskému socialismu\\\" který je patrný ve všech nadnárodních firmách si tato společnost zachovává svoji tvář a klade důraz na individualitu.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů