12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Rehabilitace Kateřina s.r.o. – Petr TONCAR

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Společnost Rehabilitace Kateřina je rodinnou firmou s dlouholetou tradicí. Soukromou rehabilitaci v roce 1993 rozhodla vybudovat a v následujícím roce otevřela Dagmar Toncarová. V roce 2010 spolu se synem Petrem založili firmu Rehabilitace Kateřina s.r.o. Dnes již má pět poboček v severočeském Děčíně a blízkém okolí, které nabízejí poradenství a terapii v oblasti terapie pohybového aparátu. A majetkový podíl matky zakladatelky přešel na druhého syna Ladislava.

Pobočka REHKAT představuje moderně zařízené centrum s profesionálním týmem fyzioterapeutů a masérů. Petr Toncar, který v centru REHKAT působí jako hlavní fyzioterapeut se specializací na sportovní problematiku, úrazy a zátěžovou diagnostiku, byl též fyzioterapeutem národního mužstva basketbalu mužů. Pro komplexní péči o pohybový aparát REHKAT zákazníkům nabízí rázovou vlnu, laser, ultrazvuk, magnetoterapii, myofeedback, přístrojovou lymfodrenáž nebo například kinesio tejpování.

Vedle toho společnost Rehabilitace Kateřina jako jedna z mála nabízí hipoterapii, což je metoda fyzioterapie, která využívá přirozený pohyb koně jako stimul a rehabilitační prvek. Krok koně se promítá do trojrozměrného pohybu koňského hřbetu, který se stává pro terapii jedinečnou balanční plochou. Pohybovou souhrou klienta a hřbetu koně dochází k aktivaci retardovaných nebo postižených pohybových programů, které jsou způsobeny poruchou centrálního nervového systému, ať již onemocněním nebo úrazem. Toto programování pohybových vzorů má významný pozitivní dopad na pohybové funkce klienta.

Firma sídlí v Ústeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Petr TONCAR, spolumajitel firmy Rehabilitace Kateřina

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

smíšené 

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Naše společnost je první soukromou rehabilitací v Děčíně s tradicí a spousty vyléčenými klienty

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Pomoc lidem s obtížemi pohybového aparátu s důrazem na osobní přístup

Důvod nominace

Rehabilitace Kateřina je to na trhu již přes 20let, a po celou dobu se snaží nabídnout klientům trochu jinou, komplexní a funkční rehabilitaci. Proto se neustále rozvíjí a investuje do příjemného prostředí a vzdělání všech zaměstnanců. Rozšiřuje služby za cílem nabídnout funkčně komplexní rehabilitaci. Nově nyní nabízí jako jediná v kraji Hipoterapii pod záštitou ČHS. Je toho mnoho. Ale nejdůležitější jsou spokojení zákazníci.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů