12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Little design realizace s.r.o. – Miroslava BIENOVÁ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Little design jsem založila z přesvědčení, že podoba dětského interiéru se skutečně podílí na vývoji dítěte, jeho budoucímu pohledu na svět, jeho vkusu, jeho pocitu bezpečí, jeho tvořivosti.

Naším cílem je tvořit prostor dětem tak, aby podporoval růst jejich osobnosti. Aby kromě nutné funkčnosti, bezpečnosti a ergonomie působil útulně a zval jeho obyvatele k podílení se na tvorbě vlastního prostředí.

Studio Little design navrhuje od roku 2010 dětské pokoje a dětské koutky na míru. Zkušenosti nasbírané během spolupráce s klienty a jejich dětmi nás vedly k vytvoření vlastní kolekce dětského nábytku, doplňků a dekorací. Výsledkem aktivního zájmu o zdravý vývoj ratolestí a potřeby rodiny je trvale udržitelný koncept rostoucího pokoje.

Neodmyslitelnou součástí naší činnosti je spolupráce s kvalitními českými řemeslníky, preference ruční práce a místních materiálů. Této spolupráce si moc vážím, bez nich by naše nápady zůstávaly jen na papíře...

Dáváme dětem prostor Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Miroslava BIENOVÁ, jednatelka firmy Little design

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Překvapení – rozpačitost – radost..

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Je to pro nás pocta. V takové chvíli si člověk uvědomí, že jeho práce není jen služba konkrétním klientům, ale že je to určitý závazek sobě i okolí udržet si kvalitu, pracovat na sobě a rozvíjet se. A za toto uvědomění moc děkuji.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Jsem přesvědčená o tom, že každé dítě si zaslouží své zázemí a prostor, ve kterém se cítí bezpečně a který ho rozvíjí. V rámci našich možností podporujeme vybavení dětských interiérů pro děti, které se nacházejí v obtížné životní situaci (účastnili jsme se například projektů na pomoc dětem v kojeneckém ústavu v Krči, neziskové organizace na pomoc dětem Dům tří přání). 

Důvod nominace

Littledesign.cz realizuje ty najkrásnější dětské pokoje na míru pro ty nejúžasnější děti.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů