12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Kakaovník s.r.o. – Václav DURĎÁK

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Čokoládovna JANEK je malou čokoládovnou, která vznikla na konci roku 2015 v Uherském Brodě ležícím na úpatí Bílých Karpat ve Zlínském kraji. Čokoládovna vznikla jako projekt tří studentů a kamarádů s cílem vyrábět ty nejlepší čokolády bez kompromisů.

Příběh čokoládovny Janek začal v Holandsku, kdy se jeden ze spolumajitelů, Vlastimil Urbanec, ocitl jako pomocná síla v místní čokoládovně. Čokoláda mu učarovala a po návratu do Česka toužil začít vyrábět svoji vlastní čokoládu. K realizaci jeho snu mu pomohl kamarád Václav Durďák, který nositelem myšlenek a vize celé čokoládovny. Díky němu dnes v čokoládovně Janek vznikají ručně vyráběné tabulkové čokolády, čokoládové pralinky a lanýže. Ozdobou týmu čokoládovny Janek je chocolatiérka Aneta Hronová, pod jejímiž rukama vznikají právě pralinky a lanýže.

Čokoládu z kvalitních surovin doplňují chutě dalších pečlivě vybíraných surovin, například káva z rodinné pražírny Coffeespot, chilli z české farmy, mrazem sušené a nesířené ovoce nebo pekanové ořechy. V čokoládovně z Uherského Brodu se snaží, aby se pojídání jejich produktů stal pro zákazníky nezapomenutelný zážitek.

Firma sídlí ve Zlínském kraji

Co dáš, to se ti vrátí!

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Václav DURĎÁK, spolumajitel firmy Kakaovník

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Měl jsem velkou radost a pocit, že to co děláme děláme správně.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Protože mi nominace udělala velkou radost a litoval bych, kdybych ji nevyužil.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

XXX

Důvod nominace

Mládí, předvídavost, dravost, cit pro produkt a zákazníka, nadhled, poctivost. To je jen zlomek z toho, jakým tato nová čokoládovna pohlíží na podnikání. Určitě má před sebou velkou budoucnost

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů