Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

MAMET group s.r.o. – Jan KOUŘIL

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Společnost MAMET group s.r.o. bylo založena v Ostravě roku 2010 jako Půjčovna stavební techniky, lidmi pohybujícími se v tomto oboru mnoho let. Od roku 2011 zajišťuje stavební techniku a vybavení pro české firmy i na území Polska a od roku 2013 také na Slovensku. Počátkem roku 2015 se společnost přestěhovala do nového areálu a začala masivně rozšiřovat strojový park pracovních plošin.

Půjčovna MAMET řeší pronájem stavební techniky novým způsobem, který nazývá "Rent Development". Pomocí rozsáhlé sítě dodavatelů po celé ČR, v Polsku a na Slovensku je schopna splnit téměř jakýkoli požadavek zákazníka. Hlavní myšlenkou firmy je orientovat se na pronájmy a zprostředkování veškeré stavební techniky a lešení malým a středním firmám. To vše při zachování co nejnižších nákladů a maxima individuálního přístupu k zákazníkovi. Každý stroj je opatřen kompletní revizní zprávou pro celou EU. Pro specifické montáže výtahů a lávek je společnost držitelem certifikátu GEDA.

Společnost MAMET group ráda podporuje a sponzoruje všechny účelné a originální projekty, a to především v oblasti cyklistiky. Uvědomuje si, jak důležitá je podpora mladých nejen jako vyplnění jejich volného času, ale také jako prevence kriminality. A tak ráda podporuje ty, kteří jsou ochotni pro úspěch tvrdě pracovat.

READY TO RENT Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jan KOUŘIL, jednatel firmy MAMET group

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Jsem rád, že jsou lidé, kteří ocení naši práci a snažení.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Protože rádi přijímáne výzvy.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snažit si lidem kolem sebe usnadňovat práci a neubírat volný čas.

Důvod nominace

1. Udržuje dobré vztahy se zákazníky a obchodními partnery, chová se férově.
2. Stroje, které pronajímá udržuje v perfektním vztahu.
3. Vstřícný vůči zaměstnancům (i externím) a jejich potřebám.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů