12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Vaše nároky.cz, SE – Oto STRMISKA

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Společnost Vaše nároky.cz pomáhá získat finanční odškodnění, na něž má občan nárok v případě, že byl poškozen jednáním firem, institucí či státem.

Bráníme práva zaměstnanců vůči nepoctivým zaměstnavatelům, zastupujeme občany v jednání s pojišťovnami, realitkami, leteckými společnostmi, nemocnicemi a mnohými dalšími. Vždy hájíme nároky poškozeného vůči silnější protistraně.

Naše komplexní služby společnosti pokrývají téměř veškeré oblasti života a jsou unikátní a inovativní v tom, že klienti nám za naše služby nic neplatí a ani nic neriskují. Naší jedinou odměnou je provize 5 – 25 % z vyzískané částky, a to pouze v případě úspěchu. Pokud bychom spor prohráli, veškeré náklady platí naše společnost.

Jsme PRÁVO NA VAŠÍ STRANĚ! Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Oto STRMISKA, výkonný ředitel firmy VašeNároky.cz

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Nominace mě velmi potěšila a zároveň jsem měl radost, že někdo ocení práci naší společnosti – tedy že bojujeme za práva občanů bez předem jasného výsledku.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Nominaci jsme přijali jako příležitost pro zviditelnění naší práce. Pomáháme lidem řešit jejich problémy, aniž by nám platili byť jedinou korunu, pokud s řešením případu neupějeme.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Za nejčastější projev dobré vůle považuji každodenní náplň naší práce, tedy že pomáháme lidem řešit jejich nároky, aniž by nám museli předem cokoliv platit. Naše společnost je zde zejména pro ty, kteří nemají na právníka peníze, nebo se bojí jít sami do sporu s velkou korporací. Navíc máme k dispozici i online bezplatnou právní poradnu, kde se poškození mohou zdarma zeptat na své dotazy. Pomáhat lidem je jednoduše naše práce.

Důvod nominace

Firmu nominuji, protože pomáhá narovnat české podnikatelské prostředí ve vztahu firma – spotřebitel a pomohla již tisícům lidí vyřešit jejich problémy. Firma se nebojí hájit práva spotřebitelů i proti nadnárodním společnostem. Líbí se mi inovativní přístup firmy No Win – No Fee, neboli klienti nic neplatí, pokud firma nároky klientů úspěšně nevyřeší.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů