12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Yoggies s.r.o. – Jiří ŠVIHÁLEK

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Yoggies je česká rodinná firma, která vznikla z popudu jednoho rozverného štěňátka. Když se totiž labrador Roxy chovatele Jiřího Švihálka ve svém zvědavém štěněčím věku v lese ‚něčím‘ přiotrávil, hledalo se, jak štěněti od následných zažívacích potíží, průjmů a nechutenství pomoci. Dosud však nikdo nevyráběl krmivo bez chemie, které bylo zdravé a obsahovalo laktobacily. A tak začal příběh granulí bez chemie a také jogurtů pro psy.

Dnes již portfolio produktů firmy Yoggies, jednatelů Jiřího Švihálka a Martina Peroutky zahrnuje granule lisované za studena v několika velikostech a masových variacích, minigranule, jogurty a pamlsky pro psy i kočky. Podle filozofie firmy Yoggies nemá v jejich krmivech místo žádná chemie, sója ani masokostní moučky, náhražky a podobné „šmakulády“. Unikátní granule lisované za studena s laktobacily jsou podle vlastního testování firmy, zkušeností jejích zákazníků a veterinářů jedny z nejzdravějších na světě. Firma Yoggies je na trhu něco málo přes rok, přesto již exportuje na Slovensko, do Rakouska a zájemce si krmiva Yoggies našla také ve Velké Británii.

Budoucí plány společnosti Yoggies jsou nemalé. Jedním z plánů je, postavit v ČR závod s kvalitní technologií na výrobu špičkových a zdravých krmiv pro psy a kočky. Dalším velkým přáním je vybudovat centrum pro postižené a týrané psy, které chce financovat ze svého zisku. Již nyní firma pomáhá, kde je třeba. Přispívají svými produkty zdarma v řadě pražských útulků, např. Dog Point v Maloticích u Prahy, OS Beky a XY či dobrovolnický kočičí útulek na Praze 5.

Zdraví začíná v misce Firma sídlí ve Středočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jiří ŠVIHÁLEK, jednatel firmy Yoggies

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Zajímavé v tom ohledu, že se po krátké době něco takového objevilo a zároveň odměna, za dřinu, kterou celá firma prochází.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Vnímáme to jako závazek našim zákazníkům i jejich čtyřnohým přátelům do budoucna a také jako poděkování za dosavadní přízeň.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Samozřejmě pomoc do útulků, ale nejen tam. Například, pokud se na nás obrátí chovatel, jehož pejsek má potíže, rádi pomůžeme, pokud to dovedeme.

Důvod nominace

Zdraví začíná v misce a i naši mazlíčci si to zaslouží. Pes je šelma, takže by jeho strava měla obsahovat hlavně maso. V granulích Yoggies je podíl masa 87% a není tam žádná chemie ani jiné nežádoucí ečka a žádná sója nebo jiné obiloviny! Psi je milují, moje smečka se o ně doslova pere! Vše dělají v duchu přírody a v souladu s ekologií.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů