12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Macek legal – Daniel MACEK

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Mgr. Daniel Macek je advokátem zapsaným v seznamu advokátů České advokátní komory od roku 2011. Od listopadu 2007 pracoval u společnosti NSG Morison jako advokátní koncipient. V roce 2011 úspěšně složil advokátské zkoušky a od listopadu 2011 zastával v NSG Morison funkci advokáta a manažera právního oddělení, v rámci které získal praktické právní a obchodní zkušenosti a dovednosti.

Je absolventem Západočeské univerzity v Plzni, Fakulty právnické. V průběhu studií působil na pozici právního asistenta ve společnosti Saxinger, Chalupsky & Partner v.o.s., advokátní kancelář a zároveň pracoval v O2 aréně, kde působil jako manažer od roku 2004 až do svého nástupu do společnosti NSG Morison.

Je členem České advokátní komory, celosvětové organizace Lions Club a řady dalších organizací.

Mgr. Daniel Macek se profiluje v oblasti práva obchodních korporací, vymáhání pohledávek a práva duševního vlastnictví, zejména ochranných známek.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

Vaše jistota v právním světě.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Daniel MACEK, majitel firmy Macek legal

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Byl jsem nominací příjemně překvapen, tedy pocity byly ryze pozitivní.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Chápu to jako šanci, příležitost být součástí tohoto smysluplného projektu.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Pomáhám osobám, ať už právnickým, tak i fyzickým, nejen poskytnutím právních služeb, ale i byznysově. Rovněž čas od času poskytuji právní služby PRO BONO a přispívám na charitu.

Důvod nominace

Právní záležitosti pro mě byly do nedávna noční můrou a právník pro mě osoba podobná zubaři (zkrátka někdo, koho nevidíte úplně rádi, mluví \\\"cizí\\\" řečí a zkrátka je vůbec dobré se jim vyhýbat). Dan je pro mě představuje prototyp právníka tak jak by měl vypadat - sympatický, usměvavý, máte s ním pocit, že právní záležitosti jsou naprosto jednoduché a vše jde snadno a rychle vyřešit. Samozřejmostí je dodržování termínů, odborné znalosti, profesionální přístup na maximální důvěra. Změnil můj názor na právníky a já ho teď doporučuji svým přátelům, známým a rodině a pozitivní reference přibývají. Proto Dana nominuji, protože si myslím, že takovýhle právníků jako on, je jak šafránu a já bych byla ráda, kdyby jich přibývalo.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů