12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Chytilová & spol., patentová kancelář, s.r.o. – Michaela CHYTILOVÁ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Mgr. Michaela Chytilová je zakladatelkou a spolumajitelkou patentové kanceláře, kterou založila v roce 2010. Vystudovala filozofickou fakultu Univerzity Palackého, obor politologie – evropská studia (1993-1998), dále úspěšně absolvovala nadstavbové studium na Institutu průmyslově-právní výchovy v Praze (2001-2003).

Od roku 2003 je řádně zapsanou patentovou zástupkyní v oblasti práv na označení. V roce 2004 se stala zástupcem pro ochranné známky Společenství (registrace v EU). V roce 2007 úspěšně složila zkoušky v oblasti průmyslových vzorů. V roce 2011 vykonala odbornou zkoušku v oblasti ochrany práv k výsledkům technické tvůrčí činnosti (patenty a užitné vzory). V lednu 2012 byla jmenována soudním znalcem v oboru patenty a vynálezy se specializací na práva na označení.

Od roku 2015 vede workshop na Vysoké škole ekonomické. Pravidelně pořádá semináře pod značkou Fenomén značky. Vede právní rubriku v časopisech Brand & Strories a Hospital In. Je členkou Komory patentových zástupců, Asociace prostředníků a rozhodců ve věcech duševního vlastnictví a Business and Professional Women.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

Každý problém má řešení.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Michaela CHYTILOVÁ, majitelka advokátní kanceláře

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Byla jsem potěšena a poctěna nominací. Je důkazem, že svoji práci dělám dobře. A současně výzvou se dále zdokonalovat.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Už proto, že jsem byla nominována. Odmítnutí nominace by bylo popřením toho, proč jsem byla nominována. Bylo by to projevem neúcty k tomu, kdo mě nominoval. Tento člověk si mě váží natolik, že mě nominoval, nemohu ho zklamat.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

My chráníme značky. Naším přínosem je však nejen dobrá práce – to je samozřejmé. Dobrou vůlí je podle mého to, že se snažíme zjistit, co klient od ochrany značky čeká a určit předem, co pro něj bude a nebude mít v této souvislosti smysl. Certifikát na ochrannou známku umí zařídit téměř každý. My chceme, aby byl mocnou zbraní při obraně práv našich klientů. A proto je někdy naše odpověď i „nedělejte to“.

Důvod nominace

Dobrá pověst a dobré jméno patří k těm nejzásadnějším \\\"věcem\\\", které podnikatelé a majitelé firem mají. Paní Chytilová pomáhá toto nejcennější - duševní vlastnictví a nápady chránit. A to vše lidskou formou a profesionálním přístupem. Patřím mezi její klienty a spolupráci s ní si nemohu vynachválit, už mi ušetřila spoustu času a peněz.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů