12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Aquel Bohemia s.r.o. - PAN PETR BENEŠ

Ročník 2013

Představení nominované firmy

Příběh společnosti AQUEL je příběhem silné vize jednoho člověka, která se v kombinaci s jeho odhodláním, pracovitostí a zásadovostí vyvinula ve společnost operující v mnoha zemích Evropy a s více jak 180.000 obchodními partnery a zákazníky po celém světě.

Společným jmenovatelem všech produktů AQUEL je voda, nejstrategičtější surovina dneška a budoucnosti, která má ve svých rozličných podobách řadu unikátních vlastností. Perfektně čistá voda z našich filtračních zařízení udržuje tělo v lepší kondici, voda v podobě páry má skvělé dezinfekční, odmašťovací a čistící vlastnosti a v neposlední řadě je voda téměř nepropustnou bariérou pro prach a nečistoty v AQUEL vysavačích.

Produkty nejvyšší kvality, které mají přímý vliv na kvalitu života, v kombinaci s moderním způsobem prodeje umožňující lidem vybudovat vlastní prosperující podnikání a pomáhat v lokalitách, kde je pitné vody nedostatek.

Naším posláním je spokojenost zákazníka a osobní rozvoj našich spolupracovníků prostřednictvím produktů a systému AQUEL.

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

Jsem rád, že se někdo zajímá o příběh společnosti, která je zaměřená na kvalitní produkt, spokojenost zákazníka a čistý obchod.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Aby byl příběh mé společnosti AQUEL motivací pro další lidi s pevnou vůlí a odhodláním, že s čistou myšlenkou, čistou duší spojenou s velkou pílí a touhou se stále vzdělávat není nic nemožné.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Pomáhat lidem a dětem, kteří neměli tolik štěstí v životě, a osud jim zdravotně omezil užívání života plnými doušky. Tuto pomoc a podporu realizujeme přes Nadační fond Zdeňky Žádníkové, kde jsme generální partner.

Důvod nominace

Měníme myšlení lidí a snažíme se dbát o jejich zdraví, neboť dokážeme pitnou vodu vyčistit a doupravit dostatkem hořčíku a vápníku. Česká firma vlastněná jedním majitelem s obratem cca 2mld. korun, působící v 9 zemích, nyní nově i v Africe. Podporující nadační fond Zdeňky Žádníkové NFZZ.CZ.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

poradce firmy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů