Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

ComplexTherapy s.r.o. – Alena VLČKOVÁ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Nestátní zdravotnické a rehabilitační zařízení ComplexTherapy poskytuje komplexní rehabilitační péči dětem i dospělým ve všech obdobích jejich života. Pracovní tým ComplexTherapy volí individuální, citlivý a zároveň profesionální přístup ke každému pacientovi. Specializuje se na pacienty s vážným fyzickým a kombinovaným postižením, kdy pro rehabilitaci využívá unikátní pohybovou terapii TheraSuit. Pomáhá s odstraněním bolestí hlavy, zad, páteře, ale i dalšími bolestmi, která zdánlivě s pohybovým aparátem nesouvisí.

ComplexTherapy si zakládá na tom, aby pacientům byla poskytována ta nejlepší možná péče. Snadná dostupnost a bezbariérový přístup jsou samozřejmostí. Spolupracuje také s odborníky z jiných lékařských i nelékařských oborů.

Firma sídlí ve Zlínském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Alena Vlčková, jednatelka firmy ComplexTherapy

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděl/a?

Velmi mě potěšilo, že se podařil záměr, který jsme si stanovili jako prioritu – tedy vysokou profesionalitu a lidský přístup.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout? 

Je to velké ocenění naší práce a můžu touto formou poděkovat jak celému našemu týmu, tak všem našim klientům za důvěru.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Stačí úsměv a ochota pomoci?? Ne, snažíme se také podporovat kontakt mezi rodiči klientů, pomůže jim promluvit si s lidmi, kteří řeší stejné nebo podobné problémy, předají si zkušenosti, předají kontakty na pomůcky, zkušenosti s nimi…. Spolupracujeme s nadacemi a předáváme oboustranně kontakty, pomáháme organizovat sběr víček pro naše klienty. Snažíme se probudit státní správu k tomu, aby si více všímala dětí s postižením a podporovala prevenci a terapii.

Důvod nominace

Jediné zařízení svého druhu ve Zlínském kraji, které poskytuje péči dětem a dospělým s fyzickým a kombinovaným postižením. Jejich výsledky a spokojenost pacientů a zejména ta skutečnost, že to \\\"holky\\\" stále baví a fungují i přes nezájem zdravotních pojišťoven o tuto oblast. Zapálení pro práci a optimismus jednatelky .

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

přítel(kyně)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů