12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

POJIŠŤOVNA ČSOB - PAN ROBERT KŮTEK

Ročník 2013

Představení nominované firmy

Moje první podnikatelské krůčky sahají do roku 1996. Po nikam nevedoucích pokusech v multilevelových společnostech, jež dávaly nejvíce prostoru začínajícím podnikatelům bez výrazných finančních prostředků, jsme se dvěma přáteli ustavili první soukromou společnost, která nám dovolila realizovat kulturní akce, koncerty, festivaly a provoz restaurace.

Zkušenosti z tohoto počinu jsem poté od roku 1998 využíval ve vedení svého obchodního týmu v poradenských kancelářích, které nyní provozuji v Litoměřicích, Štětí a Roudnici n/ Labem. Soustředím se především na podporu mladých, začínajících podnikatelů v obchodní a poradenské sféře. A tím se vracím i ke svým počátkům bez prostředků: důležité je najít cestu a strategii pro klientelu všech sociálních vrstev. Snažím se vést svojí společnost tak, abych se mohl stále lidem dívat zpříma do očí.

KDO NELŽE – NEMUSÍ SI PAMATOVAT

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli? 

Velice příjemné překvapení….děkuji :-)

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout? 

Tak v tuto chvíli je to pro mne spíše forma poděkování těm, kteří mne nominovali – ano, vím o Vás a ještě jednou děkuji.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Myslím, že především trpělivost s rozvojem mladých podnikatelů.

Důvod nominace

- VŽDY MI DOBŘE PORADÍ
- POMÁHÁ
- JE I OSOBNÍM PŘÍTELEM

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

dlouholetý přítel

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů