Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

ISOTRA a.s. – PAN BOHUMÍR BLACHUT A PAN ERICH STAVAŘ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Společnost ISOTRA a.s. byla založena v Bolaticích v roce 1992 Ing. Erichem Stavařem a Ing. Bohumírem Blachutem. Z původní společnosti s ručením omezeným se zaměřením na velkoobchod těsněním do oken včetně realizace montáží se ISOTRA v roce 2007 změnila na akciovou společnost. Průběžně rostlo také portfolio podnikatelských aktivit firmy ISOTRA, od montáží žaluzií, přes výrobu kompletního sortimentu stínicí techniky, až po výrobu vlastních komponentů a CNC technologických linek pro výrobu žaluzií.

V dnešní době disponuje ISOTRA a.s. vlastním vývojovým pracovištěm, projekční kanceláří, moderní nástrojárnou, lisovnou termoplastů a rozsáhlými výrobním provozy. To vše díky obrovské vůli neustále se rozvíjet a hledat nová technická řešení. Společnost ISOTRA se zajímá o problematiku technologií clon slunečního záření a její dopad na energetickou úspornost. Technologie, vypracované postupy, vývoj a výzkum v této oblasti ji řadí mezi přední výrobce stínicí techniky a je vnímána jako jeden z technologických lídrů nejen v České republice, ale i ve světě. Technologickou vyspělost společnosti dokládá také vlastnictví několika dvou světových patentů, šesti národních patentů a sedmnácti užitných vzorů pro technická řešení v oblasti stínicí techniky.

Výrobní program tvoří interiérové a exteriérové žaluzie, látkové rolety a vertikální žaluzie, solární žaluzie, plissé, japonské stěny, předokenní venkovní rolety, sítě proti hmyzu, markýzy a screenové rolety. Důležitou součástí je výroba komponentů, profilovacích tratí, střižných nástrojů a celých technologických celků pro výrobu žaluzií.

ISOTRA QUALITY, značka symbolizující mnohaletou tradici, nevyčíslitelné investice do vlastního vývoje, používání kvalitních materiálů, technologickou vyspělost, spolehlivou práci stovek zaměstnanců a mnoho dalších parametrů, které tvoří jeden celek - finální výrobek ISOTRA a.s.

Společnost ISOTRA zaměstnává více než 400 zaměstnanců a exportuje své výrobky do více než 30 zemí světa. Je držitelem certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001:2001. Od roku 2000 se pravidelně účastní největšího světového veletrhu stínící techniky R+T ve Stuttgartu, na kterém vždy představuje nová technická řešení a moderní typy žaluzií. Ve svém oboru již dosáhla mnoha úspěchů.

Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

Spolehlivost bez kompromisů.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Erich Stavař, člen představenstva společnosti ISOTRA:

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděl?

Nominace mě potěšila, protože usilovat o dobré jméno je v souladu s firemní filosofií.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Bereme to jako výzvu.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Podporujeme handicapované spoluobčany, děti a sportovní aktivity zejména dětí.

Důvod nominace

Je to po X letech firma a majitelé, kterých si má člověk proč vážit.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů