12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

ALAE GROUP s.r.o. – Marie Kešelj

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Alae (= latinsky křídla) je společnost pomáhající v rozletu talentům v oblasti designu a módy. Usiluje o posunutí odvážných myšlenek z konceptuální roviny do reálného světa. Mladí tvůrci jsou vedeni k preciznosti při zpracování, sebeprezentaci, obchodu a špičkovému klientskému servisu. V rámci mentoringu a svého zázemí pomáhá Alea objevovat talentům správný směr pro další rozvoj. Proč to dělají? Protože dámy v Alae módu milují. Ve světě obchodu a reklamy se pohybují dlouho a chtěly své zkušenosti předat dál těm, kteří je inspirují a dělají svět krásnější.

ALAE FASHION CONCEPT na Královských Vinohradech je chrámem vybraného stylu v kombinaci s pohodlím a úžasnými materiály, dovážených převážně z Itálie. Zaměřuje se převážně na byznys modely PRÊT-À-PORTER, které jsou doplněny příležitostně o modely HAUTE COUTURE. Koncepci doplňují také kolekce originálních šperků.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

„Pokud chcete uspět, vaše touha musí být daleko větší než strach z toho, že to nedokážete."

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Marie Kešelj, jednatelka společnosti ALAE GROUP

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Velké překvapení, nemyslím si totiž, že dělám něco zase tak výjimečného. Je mnoho jiných lidí, které neskutečně obdivuji za to, co dělají pro společnost a pro druhé. Já se necítím v tom, co dělám nyní pro mladé talenty, tak výjimečná. Prostě mě v životě potkal správný mix drzosti, příležitostí a štěstí, v podnikání se mi dařil,o a tak jsem chtěla jen pomoci a něco ze svých zkušeností předat dále.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Proto, aby se mohli inspirovat také ostatní. Někdy stačí opravdu málo a můžete pomoci dobré věci, zlepšit kvality společnosti, ve které společně žijeme. Nejhorší je o tom jenom mluvit, je potřeba také něco dělat.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Pokud mohu, tak ráda pomohu. Chci mít vždy ale jistotu, že peníze, čas, energie, kterou tomu budu věnovat, půjde vždy v plné míře těm, kterým je to určené, a bude to mít význam. Mám ráda smysluplné projekty, které mají kontinuitu, ne jednorázové projekty, které pomohou krátkodobě, ale v dlouhodobém horizontu nic neřeší.

Důvod nominace

Alae je firma sdružující mladé české návrhaře a designéry. Dává prostor mladým talentům a podporuje je v jejich snahám uspět a prosadit se v oboru.

Nominační kategorie

Mecenáš

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů