12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

ATELIER JANA s.r.o. – PANÍ JANA LAŠTOVIČKOVÁ GRYGAROVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Firma Atelier Jana s.r.o. je výrobce Českých Hobby Špagátů®. Špagáty se používají pro pletení, háčkování, tkaní, drhání, atd. S tímto produktem získala firma v červnu roku 2013 1. místo v soutěži Rozjezdy roku v kraji Vysočina, v celostátním kole se pak umístila na 4. místě.

Jana Laštovičková Grygarová, původní profesí ekonomka, se na mateřské dovolené rozhodla jít za svým snem a dnes je z ní podnikatelka, malířka a také lektorka kurzů kreslení pravou mozkovou hemisférou. V ateliéru ZeBra, který si zařídila v suterénu svého rodinného domu, dále pořádá kurzy olejomalby technikou Boba Rosse®, kurzy olejomalby suchým štětcem, relaxační kreslení a další. Je také autorkou knihy Olejomalba snadno a rychle.

Firma sídlí v Kraji Vysočina

Život je příliš krátký na to, abys pořád plnil jenom sny druhých.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jana Laštovičková Grygarová, majitelka firmy Atelier Jana

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Jelikož mne nominovala kamarádka, která je také nominovaná a která si podle mého názoru zaslouží toto ocenění více než já, tak jsem se původně nechtěla zúčastnit. Ale nominace jako taková mne určitě potěšila.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Ani nevím :-), protože mám ráda výzvy :-).

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Já za dobrou vůli považuji i to, že svými výrobky – ať už to jsou České Hobby Špagáty® nebo moje obrazy, sponzoruji některé charitativní organizace a dětské domovy, případně mateřské školy a jiné organizace, které mé výrobky či obrazy dále využijí.

Důvod nominace

Je to máma, která má 3 kluky a současně dokáže podnikat. Večer padá do postele, aby ráno vypravila děti do školy, na tenis, a pak se věnovala své práci. Je to člověk, který mne motivuje, a vždy vymyslíme nějaké blbosti, abychom si život udělaly krásný a navzájem se podpořily.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů