12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

HOBBY ART – PANÍ HANA HOŘÁKOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Hana Hořáková podniká od roku 1998 ve výtvarné oblasti. Mnoho let učí lidová řemesla a kreativní tvorbu. Je členkou  Klubu lidové tvorby a držitelkou Certifikátu o vytvoření Českého rekordu v rychlosti šití nitěného knoflíku (2006). S kolovratem a frivolitkovou krajkou jezdí řadu let předvádět do muzeí, na výstaviště, do mateřských škol či na různé jarmarky. Měla několik autorských výstav na téma paličkovaná a frivolitková krajka.

Také pracovala Hana Hořáková jako redaktorka časopisu Praktická žena, i nyní přispívá nepravidelně do řady různých hobby magazínů. V roce 2004 jí ve vydavatelství Computer Press vyšla kniha „Frivolitková krajka“, která byla následně přeložena do polského jazyka. V roce 2007 vydala Hana Hořáková sama knihu „Knoflíky“. V kamenném a internetovém obchodě prodává pomůcky na tvoření všeho druhu.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

Když to nezkusíš, tak to nezjistíš.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Hana Hořáková, majitelka firmy Hobby Art

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Potěšilo mě to, moje práce má smysl.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Je to pro mě pocta účastnit se projektu.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Podpora vzdělávání ve výtvarné oblasti formou darování materiálu, zaškolení, radami.

Důvod nominace

Výtvarné hobby potřeby, pracuje jako obchodní zástupce pro celou ČR pro firmu Marianne – Hobby, 6 let přispívala do TV Receptáře, vystupuje i v Snídaně s Novou. Napsala knihy: Knoflíky, Frivolitková krajka. Ze starých věcí tvoří nové a dělá návody na výrobky na kanále „Kreativní holky“ na youtube. Snaží se o zachování starých řemesel. Velmi pozitivní a ochotný přístup k zákazníkovi.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

zákaznice

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů