Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

DEK a.s – PAN VIKTOR ČERNÝ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

DEK a.s. tvoří skupina společností zabývajících se výrobou stavebních materiálů a dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví. Společnost DEK a.s. je mateřskou firmou skupiny DEK a 100% vlastní všechny dceřiné společnosti. DEK a.s. zajišťuje svým dceřiným společnostem servisní činnosti ekonomické, IT, personální, marketingové a provozní povahy.

DEK zahájila svou činnost v roce 1993 pod názvem DEKTRADE a.s.. Z počátku cílila na distribuci a poradenství v oblasti stavebních izolací. V roce 2004 se stala největším obchodníkem s krytinami pro šikmé střechy v České republice, od roku 2014 je DEKTRADE firmou s největší sítí půjčoven se stavebním nářadím v České republice.

Strategie firmy DEK je důsledně orientovaná na prospěch zákazníků. Kromě konkurenčních cen a dodacích podmínek je založena také na vysoké odbornosti a poradenském servisu při dodávkách stavebních materiálů. Díky této strategii a soustavným investicím do rozvoje se společnost stala největším dodavatelem v České republice a předním dodavatelem materiálů pro střechy, fasády a izolace ve Slovenské republice. Nyní dosahuje obratu 8,932 mld. Kč, provozuje 59 poboček stavebnin v České republice a 16 na Slovensku a zaměstnává více než jeden a půl tisíce zaměstnanců. V roce 2015 se společnost DEKTRADE přejmenovala na STAVEBNINY DEK.

Skupina DEK dlouhodobě podporuje Nadaci Terezy Maxové pomáhající opuštěným a znevýhodněným dětem.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

Stavění je radost…

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Viktor Černý, marketingový ředitel firmy DEK

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděli?

Ve Stavebninách DEK jsme zavedli formu nového moderního prodeje, jaký nemá obdoby nejen u nás, ale ani ve světě. Jestliže od nás naši zákazníci odcházejí spokojeni, a to dokonce tak, že mají potřebu o tom říct ostatním, je to velká pocta. A když se naši práci dokonce někdo rozhodne nominovat na ocenění, cítíme se hodně polichoceni.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Pocty od lidí, kteří oboru rozumějí, jsou příjemné a vítané. Neodmítají se.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Dobrá vůle je hnacím motorem celé naší firmy a lidí v ní. Bez dobré vůle by naše práce byla příliš neosobní a možná by nás ani tolik netěšila. Naším cílem je spokojený zákazník a ke spokojenosti jedné strany přeci neodmyslitelně patří dobrá vůle strany druhé.

Důvod nominace

Jedná se o ryze českou firmu, která je opravdovým leaderem ve svém oboru. V loňském i letošním roce otevřela nové pobočky, které jsou unikátní svým jednoduchým a rychlým odbavením zákazníků. Vážím si na nich to, jakým způsobem přistupují k naší spolupráci - precizní příprava i seriozní vystupování. Je to firma, která svým přístupem mnohdy inspiruje i konkurenci. Mají velmi široký záběr činností i aktivit, kterými se snaží zlepšovat své okolí např. podporují dlouhodobě nadaci Terezi Maxové. Svým přístupem jsou pro mě obrovskou motivací i inspirací, jak dělat svou práci ještě lepé a efektivněji.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů