11. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2023

Hlasujte

Ženský investiční klub – PANÍ ŠARLOTA HAMALOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Již od dětství si říkala, že chce v dospělosti dělat jen práci, která se stane jejím koníčkem. Splnilo se jí to. :-) Je to již 9 let, co se pohybuje ve světě financí jako finanční poradkyně/koučka a práce ji moc baví. 
Díky tomu založila „Ženský investiční klub“ (dále jen ŽIK), který se zabývá zvýšením finanční gramotnosti žen. V dnešní době vidí jako velkou nutnost, aby se ženy začaly starat samy o své finance. 

V ŽIK mimo jiné učí ženy lépe hospodařit s penězi, vytvářet si rezervy, vyhledávat zajímavé investiční příležitosti a pomáhá jim najít způsob, jak docílit finanční nezávislosti. Také jim ukazuje, že se dá začít i s málem a že finanční svět není jen pro muže.

Šarlota Hamalová věří, že klíč k osvobození žen spočívá především v jejich finanční svobodě. Díky tomu založila Ženský investiční klub, ve kterém si mají možnost ženy předávat svoje rady, zkušenost a vzdělávat se.

Firma sídlí ve Středočeském kraji

Slovo NE pro mě neznamená odmítnutí, ale výzvu!

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Šarlota Hamalová, majitelka firmy Ženský investiční klub

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Byla jsem příjemně překvapena. Přiznám se, že jsem netušila, že existuje tento zajímavý projekt.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Protože si myslím, že je to skvělá možnost, jak dát o sobě vědět ostatním.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?  

Pomoci ženám najít cestu k finanční svobodě.

Důvod nominace

Šarloty si velmi vážím, protože vede klub pro zvyšování finanční gramotnosti žen. Čerpá ze svých praktických zkušeností a znalostí, které nabyla během devíti let jako finanční a investiční poradkyně. Tato práce ji velmi baví a Ženský investiční klub vidí jako své velké poslání. Učí ženy lépe hospodařit s penězi, vytvářet rezervy, vyhledávat zajímavé investiční příležitosti tak, aby byly ženy finančně nezávislé. Ukazuje ženám, že začít se dá i s málem a že finanční svět není jenom pro muže.

Nominační kategorie

Mecenáš

Nominoval/a:

přítel(kyně)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů