Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

GLE o.p.s. - PANÍ MICHAELA ČAPKOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Pomáháme lidem na rozcestí, nebo jim jen dodáme odvahu udělat první krok. O čem je řeč? O kariérových rozhodnutí. Podporujeme začínající podnikatele a propagujeme podnikání jako možnost k seberealizaci.

30 % všech, co nás navštíví, o podnikání nejprve vůbec neuvažuje kvůli špatné pověsti podnikatelů. Přitom na podnikání stojí celá ekonomika. Jsme hrdí na to, že díky našim aktivitám se mnozí pro podnikání rozhodnou a založí si svoji vlastní živnost. Umíme ale poradit i s životopisem a kariérovým plánováním.

Nicméně tento přístup nám nestačil a rozjeli jsme i další typ aktivit. Kdo by neznal ten pocit, když vám na reklamačním oddělení oznámí, že vaše reklamace byla zamítnuta? Nebo to naštvání, když vám rozbité boty ani do reklamace nepřijmou? Právě přes tyto dotazy se snažíme odbourat neporozumění, která se na obou stranách nahromadila. Radíme spotřebitelům a školíme podnikatele.

Je to mravenčí práce. Ale nás baví potkávat nové lidi, být součástí jejich příběhů. Není větší odměny, než vidět úsměv na tváři člověka, který právě zjistil, co chce!

Na čem nám záleží?

Þ     Podporujeme rozvoj, protože každý má kvality, které nás dělají jedinečnými.

Þ     Rozvíjíme dovednosti a schopnosti, které nám pomáhají dosahovat cílů.

Þ     Posilujeme motivaci k aktivitě, která nás pohání v našem úsilí.

Þ     Pomáháme překonávat strach ze změny, kterou přináší nový začátek.

 

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

Dej někomu rybu a nasytíš ho na den. Nauč ho rybařit a nasytíš ho na celý život. (čínské přísloví)

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděli?

Do nominace jsme se dostali již podruhé a velmi za to děkujeme. Je to i známka toho, že naše práce je důležitá a oceňovaná. Cítíme také odpovědnost, abychom i nadále udrželi vysokou kvalitu poradenství.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Vždy se druhé snažíme podporovat v jejich aktivitě, aby se nebáli příležitostí a nových výzev. Je to pro nás tedy závazek, ukázat že to, co říkáme, myslíme vážně. Také se umíme chopit příležitosti.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Semináře nebo konzultace poskytujeme zdarma. Pracujeme totiž s lidmi, kteří jsou nějakým způsobem znevýhodněni na trhu práce. S lidmi, kteří nemají na to si zaplatit konzultanta, jenž jim pomůže napsat kvalitní životopis a naučí je, jak zaujmout na pohovoru. Tak jim pomáháme dostat se ze začarovaného kruhu a postavit se na vlastní nohy.

Důvod nominace

Pomoc a vzdělávání v osobnim rozvoji osob bez nároku na vysokou odměnu. Pomoc spotřebitelům v otázkách jejich ochrany před nekalými praktikami obchodníků.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

klient

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů