12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

ETIFLEX, s.r.o. – PANÍ LUCIE HOTAŘOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Vznikli jsme jako rodinná tiskárna (roku 1991) a i když jsme se už dávno rozrostli o zaměstnance mimo naše příbuzenstvo, snažíme se přátelskou a domácí atmosféru udržet. Za prací na zakázkách stojí lidé, kteří rozumí svému oboru a chtějí vyhovět přáním zákazníka, jak nejlépe dovedou.

Blažej Pálka

Je zakladatelem firmy a dnes již hlavně čestným členem týmu. Tiskařskému řemeslu se věnuje celý svůj život. V tomto oboru se vyučil a do roku 1991 pracoval jako ředitel státní tiskárny. Jeho podnikatelské začátky v 90. letech vznikaly v garáži, která tehdy představovala první soukromou tiskárnu na Břeclavsku. Nejprve se věnoval ofsetovému tisku a od roku 2001 se přidala výroba etiket, kterou umožnilo pořízení nové flexo technologie.  Pro tuto výrobu založil firmu Etiflex. V roce 2007, kdy se rozhodl skončit s aktivní prací, každé ze svých dcer předal část výroby. Ofsetový tisk pokračuje pod značkou tisk Pálka a Etiflex zůstal věrný etiketám.

Lucie Hotařová

Je majitelkou a současně obchodní a marketingovou ředitelkou Etiflexu. Tiskařské řemeslo se snaží obohatit o nové poradenské služby, které vyplývají z potřeb samotných vinařů. Její prací a zároveň největším koníčkem je marketing, který vystudovala a neustále doplňuje své znalosti. Vinaři i další podnikatelé z řad klientů se na ni obracejí o radu a konzultují s ní, jakou cestou by se jejich aktivity v tomto oboru měly ubírat. Jejím cílem je vybudovat se zákazníky dlouhodobé, otevřené a přátelské vztahy. Kromě práce se ráda věnuje své rodině a přátelům.

Firma sídlí v Jihomoravském kraji

V této firmě pracuje tým lidí, kteří se navzájem respektují, pracují poctivě a vždy dodržují dohody. Ctíme zákazníka a jeho požadavky. Je pro nás přirozené vytvářet a budovat dlouhodobé partnerské a přátelské vztahy se zákazníky. Naším cílem je navrhovat perfektní kompletní obal vína a vyrábět kvalitní etikety. Chceme vinařům pomáhat na cestě k vyšším prodejům a prosperitě. Sponzorujeme akce na podporu vinařských obcí. Dlouhodobě se snažíme přispívat k zviditelnění celého moravského vinařství. Milujeme moravské víno.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Lucie Hotařová, jednatelka společnosti ETIFLEX

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Byla jsem mile překvapena nominací od svých zaměstnanců. Nečekala jsem to.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Nechtěla jsem je zklamat své zaměstnance. Musím ale také přiznat, že dalším důvodem bylo zviditelnění naší firmy, a také moravského vinařství.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Vděčnost.

Důvod nominace

- lidský a osobní přístup ke svým zaměstnancům
- otevřenost
- velkorysost
- dobrosrdečnost
- chápající a vždy neváhá pomoci druhým lidem

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů