12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Vinařský Institut s.r.o.

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Vinařský Institut byl založen Petrem Psotkou a společníky v  roce 2010 s cílem zvyšovat povědomí o víně a vinné kultuře v Česku. Vzdělávání je hlavní náplní činnosti Vinařské Institutu. Hlavní studijní program SOMMELIER byl vyvinut spolu se špičkovými sommeliéry a vysokoškolskými pedagogy.  Je určen primárně pro profesionály – pracovníky v gastronomii (číšníky, servírky, provozní restaurací), majitele a zaměstnance vinoték, ale stále více je navštěvován také milovníky vína z řad laické veřejnosti, kteří si zde rozšiřují své vědomosti, učí se vínu lépe rozumět, a mohou tak potěšit sebe i své okolí.

S naukou o víně souvisí i další projekty institutu – edukačně zážitkový program Den vinařem, edice kurzů pro samouky Domácí sommeliér nebo edukační sady vín sestavené špičkovými sommeliéry.

Vinařský Institut také pořádá již čtvrtý ročník projektu TOP vinařský cíl, který mapuje ta nejlepší místa v republice, kde se snoubí víno a zážitek. O nejlepším vinařském cíli pak rozhodují samotní milovníci vína v internetovém hlasování.

Firma sídlí v Jihomoravském kraji

Naučíme Vás rozumět vínu.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Petr Psotka, jednatel firmy Vinařský institut

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděli?

Potěšilo nás, že jsme nominováni.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Věříme, že náš přístup k podnikání, zákazníkům i okolí naplňuje poslání projektu.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Osobní přístup ke každému zákazníkovi není u nás jen fráze, ale každodenní realita. V oblasti vzdělávání to ani nijak nejde. Z toho plyne i pochopení pro potřeby zákazníka nad rámec „obchodních podmínek“ jako je zrušení kurzu z rodinných či zdravotních důvodů s navrácením celé částky, konzultace v kteroukoli denní, někdy i noční dobu víkendy nevyjímaje a maximální péče před i v době konání kurzu.

Důvod nominace

Petr Psotka založil a vede Vinařský institut tak, aby šířil slávu nejen českého a moravského vína a vzdělával ty, kteří se chtějí o tomto podivuhodném nápoji dozvědět co nejvíce.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů