11. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2023

Hlasujte

Promercatory, s.r.o. – PANÍ MARTINA ŠÍSTKOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Název společnosti Promercatory vychází z jejího zaměření a základní filozofie. „Mercator“ je latinský výraz pro slovo „obchodník“ a Promercatory je společnost zaměřená na obchodníky. Jejím cílem je vyhledávat, rozvíjet a zaměstnávat ty nejlepší obchodníky a manažery pracující v obchodu.

Společnost založila a vede Martina Šístková. Martina se věnovala studiu medicínských oborů a andragogiky. Od roku 2002 se pohybuje v oblasti farmacie a obchodu, věnovala se také monitoringu klinických studií. V posledních 6 letech, během svého působení v personálně-vzdělávací agentuřePromercatory, využívá své znalosti a zkušenosti z obchodu a andragogiky při vyhledávání profesionálů z oblasti farmacie.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá MARTINA ŠÍSTKOVÁ, jednatelka společnosti Promercatory

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Byla jsem pozitivně překvapena a potěšena zároveň. Myslím si, že vždy manažera potěší, když si lidé všímají a oceňují, jakým způsobem jeho společnost funguje a přistupuje ke svým klientům, kandidátům i zaměstnancům.  

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Vážím si ocenění, které se nám tím, že nás někdo nominoval, dostalo.  Přijmutí nominace jsem vnímala jako poděkování nominující osobě a dalším klientům a kandidátům, kteří nás v projektu Český Goodwill podpoří, za jejich přízeň a příjemnou spolupráci.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?  

Snažím se naši společnost vést na bázi vyváženého partnerského vztahu s našimi obchodními partnery, kandidáty hledajícími zaměstnání a v neposlední řadě našimi zaměstnanci. Vážím si lidí, se kterými spolupracuji, nejen po profesní, ale i lidské stránce. Práce s lidskými zdroji je náročná, ale krásná v její rozmanitosti a šíři, kterou Vás lidé, se kterými se setkáváte, obohacují. Mám velké štěstí, že mohu dělat práci, která mě naplňuje, způsobem, který považuji za správný a férový.

Důvod nominace

Martina Šístková vybudovala a dále buduje úspěšnou personální agenturu zaměřenou na oblast farmacie a její pozitivní a férový vztah jak ke klientům, tak vlastním zaměstnancům může být vzorem pro všechny ostatní.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů