12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Madlenka – PANÍ RENÁTA JAKUBCOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Firma Madlenka byla založena v roce 1992 a na českém trhu tak působí již déle než 20 let. Hlavní aktivitou firmy je poskytování služeb v oblasti praní, žehlení, mandlování prádla, čištění koberců a čalounění.

Provozovna vznikla z původní prádelny, která byla využívaná obyvateli okolního sídliště. Postupným rozšířením poskytovaných služeb o sběrnu chemické čistírny opravy prádla, vypínání krajkových deček, kulmováním dětských zavinovaček a samoobslužné prádelny se provoz rozšířil do nové profesionální prádelny v Příboru. Od roku 2005 poskytuje Madlenka služby pro zdravotnická zařízení podle nejnovějších hygienických předpisů a norem.

Velmi oblíbenou se stala samoobslužná prádelna, která je v provozu od pondělí do neděle. Zákazníci si tedy mohou vyzkoušet praní v profesionálních pracích automatech o kapacitě 7 – 10 kg prádla a sušení v sušících automatech o kapacitě 13 kg prádla, které jsou opatřeny systémem na mince. Pro zpříjemnění času stráveného v samoobslužné prádelně je připraveno internetové, bezdrátové Wifi připojení. 

Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá paní Renáta Jakubcová, majitelka firmy Madlenka

Jaké byly Vaše pocity, když jste se o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla? 

„Příjemné.“

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

„Poděkování těm, kdo mě nominovali.“

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

„Vyhovět zákazníkovi v jeho požadavcích.“

Důvod nominace

Vážím si profesionálního přístupu a velmi vstřícného jednání, zvládání řešení problémů s velmi korektním a uctivým přístupem.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

zákazník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů