12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

DřevoPortál.cz – PAN STANISLAV MÜLLER

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Stanislav Müller je majitelem a současně šéfredaktorem odborného vzdělávacího webu DřevoPortál.cz, který nabízí užitečné informace o dřevostavbách, dřevě a všem, co s ním souvisí, nejen pro zájemce z oboru. Organizuje konferenci Dřevostavby v praxi, kde se každý rok schází na 300 lidí z praxe. Vytvořil Dokument národní kvality (DNK) dřevostaveb pro Asociaci dodavatelů montovaných domů (ADMD). Pro Nadaci dřevo pro život navrhl a zrealizoval čtyři ročníky ankety Dřevěná stavba roku. Natáčí a dokumentuje zajímavé události a aktivity ze světa dřeva a staveb.

Firma sídlí ve Středočeském kraji

Všechno má nějaké řešení a to, že ho zatím nikdo nevidí, není hrozný problém, ale spíše úžasná příležitost.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Stanislav Müller, majitel firmy DřevoPortál.cz

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděl?

Zaskočilo mě to. Nejdřív mile, pak nemile a nakonec přece jednom mile :-). Skvělý byl první pocit z toho, že to vůbec někomu stálo za to, mne nominovat. Pak přišel děs z toho, že do tak velkého projektu nepatřím a pro nominaci nejsem dost dobrý. Nakonec pozitivní pocity převážili reakce známých a kolegů, kteří mi vyjádřili podporu.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Právě díky té podpoře kolegů a přátel a rodiny.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Upřímně – nerozdávám žádné miliony :-). Když zjistím, objevím nebo se dozvím nějakou užitečnou informaci, tak ji sdílím dál.

Důvod nominace

Sdílením informací a vytvářením videí na svém portálu pomáhá lidem z oboru tím, že jim umožňuje vidět a slyšet informace z akcí a událostí, které oni sami nemohli navštívit a to zcela bezplatně.

Nominační kategorie

Mecenáš

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů