12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Bamboolik s.r.o. – PANÍ ZUZANA HLOUŠKOVÁ A RADKA MARTÍNKOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Za zrodem Bamboolika stojí dvě zakladatelky, jednatelky společnosti: Zuzana Hloušková a Radka Martínková.

Zuzka, vystudovaná matematička a původní profesí interní auditorka, je autorkou plenkového systému Bamboolik, a tedy Bamboolikovou „duchovní maminkou“. V současnosti má ve firmě na starosti především výzkum a vývoj. Radka, ekonomka a původní profesí manažerka, je v Bamboolikovi zodpovědná za strategické plánování, rozvoj obchodu a marketingu.

Klíčovou roli ve vzniku i dalším fungování firmy mají jejich děti, Zuzčiny 3 a Radčiny 2. U Filípka se při hledání „ideální“ pleny zrodila myšlenka, na Šímovi a Sašovi se zkoušelo, že funguje, Markétka a Laura testují a pomáhají dále vylepšovat. „Testováno na vlastních dětech“ není u Bamboolika fráze ale denní realita.

Společnost Bamboolik vyrábí moderní látkové plenky, textilní doplňky a oblečení pro děti i dospělé. Jak napovídá i název, nejoblíbenějším materiálem je v Bambooliku bambusová viskóza. Produkty vznikají z velké části v chráněných dílnách, na jejich výrobě je zaměstnáno více než 20 osob. Posláním společnosti Bamboolik je budovat důvěru zákazníků neustálým zvyšováním kvality, a současně napomáhat ke zlepšování světa, ve kterém žijeme.

Firma sídlí v Jihomoravském kraji

S tapírem jste v suchu!

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Radka Martínková, jednatelka společnosti Bamboolik

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděly?

Měly jsme radost i starost současně. Naše nominace je projevem velké důvěry našich kolegů, a ta zavazuje. Bereme proto nominaci, stejně jako celé naše podnikání, velmi zodpovědně.

Proč jste se rozhodly Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Vážíme si důvěry našich kolegů a věříme, že ji účastí v projektu nezklameme, ba naopak. Zároveň vítáme možnost touto cestou ukázat, že moderní látkové pleny již dávno nejsou záležitostí malé skupinky zarytých ekologů – naopak jsou produktem pro moderní rodiče.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Spojení „dobrá vůle“ moc nepoužíváme, abychom pravdu řekly. Jedním ze stěžejních pilířů strategie naší společnosti je ale užitečnost. Takže se snažíme být užiteční ve všem, co děláme, a pomáhat všude tam, kde je to třeba a kde to dokážeme.

Důvod nominace

Ráda bych nominovala obě jednatelky společnosti Bamboolik, která vyrábí produkt který je šetrný k naší planetě; podporuje postižené spoluobčany a dává jim práci v chráněných dílnách; dává možnost rozvíjet se i maminkám na MD; snaží se různými projekty rozšířit povědomí o moderních látkových plenách.

Především si obou jednatelek vážím pro jejich pracovitost, šikovnost a přístup k zaměstnancům.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů