12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

PM FINANCIAL s.r.o. – PANÍ JITKA TICHÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Společnost PM FINANCIAL vznikla v roce 2010 sloučením fyzických osob poskytujících ve svém oboru již řadu let odborné služby. V současné době má firma tři základní divize.

Divize PMF AGENTURA tvoří účetní, mzdovou a daňovou kancelář se specializací na odborný recruitment - zprostředkování práce v oboru účetnictví.  Divize PMF SERVIS  poskytuje komplexní služby v oblasti servisu strojů a zařízení včetně dodávek náhradních dílů se specializací na produkty značek Panasonic, Norgren a Siemens.

Novinkou od roku 2013 je divize HELPtechnik - technický inovativní portál, který sjednocuje produkty a dodavatele z technické oblasti, a to v komplexním rozsahu od šroubku až po obráběcí stroj včetně služeb souvisejících. Helptechnik je svět techniky, svět pro techniky.

Základní hodnotou firmy je seriózní, přímé a slušné jednání. Společnost ctí i vyžaduje platební morálku a váhu osobního slova v dodavatelsko-odběratelských vztazích, stejně tak dbá na odbornost a profesionalitu služeb, které poskytuje.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

 ,,Veliký cíl dává životu velký smysl." (Ladislav Pecháček)

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jitka Tichá, jednatelka firmy PM FINANCIAL

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Byla jsem velmi mile překvapena, po přečtení návrhu na nominaci se mi do očí vehnaly slzy. Projekt HELPtechnik.cz  byl náročný především po stránce psychické, neboť jsem vstoupila naprosto do neznámých vod. Potíže, které nás provázely po celou dobu, byly motorem, který mne a především můj celý tým poháněl vpřed. Projekt HELPtechnik.cz je nyní v počátku, na startovací dráze, je to batole, ze kterého věřím, že jednoho dne bude silný jedinec. Poděkování patří především celému týmu, lidem, kteří se nevzdali při prvních potížích a vydrželi až do dnešního dne. Poděkování patří i klientům, kteří nám projevili důvěru v samém počátku a nenechali se odradit novým a neznámým projektem. Všem moc děkuji za spolupráci a kolegovi velké díky za nominaci a slova, kterými popsal dva roky mého života.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Nominaci přijímám především z přesvědčení, že se nejedná o nominaci mé osoby, ale nominaci týmu, lidí, kteří tvrdě a poctivě na projektu pracovali a že tento projekt si minimálně zaslouží pozornost.

Důvod nominace

I přes počáteční neúspěchy dokázala Jitka Tichá udržovat potenciál, se kterým se do projektu šlo. Málokterý chlap by takový tlak, stres a vypětí jen těžko obstál. Proto nominuji právě ji!!!

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů