12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

BEAUTY SALON DENY s.r.o. – PANÍ DENISA RYSKOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Heslo „Mládí vpřed“ možná už dnes neplatí tak, jako dříve. Úspěšných mladých lidí je čím dál méně a prosadit se je čím dál obtížnější. Denisa Rysková je velice ráda za to, že se jí tento krok povedlo zvládnout. Ihned po ukončení školy své kroky směřovala za jasným cílem – mít svůj vlastní salon, vybudovat velkou spokojenou klientelu a podnikat sama na sebe.

Po prvotních komplikacích může dnes směle říci: „Povedlo se.“ Její podnikání začalo 1. 1. 2014, tudíž na poli podnikatelů je zatím relativně nováčkem. Ale svým snažením, pílí a ochotou vyhovět všem a nejen klientům, ale i partnerům z řad dodavatelů, si vybudovala za tak krátkou dobu, jakou se může rok a půl zdát, dobré postavení i mnoho kladných referencí na své podnikání.

Každý den není růžový, ale nejen v životě, ale i v podnikání platí, že s každým neúspěchem a problémem přichází i nabytí zkušeností a zocelení se. A i každá špatná situace vás posouvá dál. I přesto, že její kosmetický salon má již mnoho stálých a spokojených zákazníků, neustále se snaží rozvíjet a posouvat hranice svých možností i spokojenosti dál. A na tomto rozhodnutí se ani v budoucnu nic nezmění.

Firma sídlí v Jihočeském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Denisa Rysková, majitelka firmy Beauty Salon Deny

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Byla jsem překvapená a velice příjemně potěšena.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Cítím to jako dobrou zkušenost do budoucna a příležitost, jak své podnikání zviditelnit.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snažím se vždy na 100% vyjít klientům vstříc i na úkor mého osobního prospěchu.

Důvod nominace

Nedělá svou práci jen při peníze, ale proto, že dělá ráda radost ostatním a svou práci má ráda a váží si ji. Pro lidi by se rozdala.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

Klientka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů