11. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2023

Hlasujte

Traťová strojní stanice Olomouc, spol. s r. o. – PAN DANIEL BOSÁK

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Společnost Traťová strojní stanice Olomouc je strojírensko-opravárenská společnost vybavená moderními technologiemi pro strojírenskou výrobu. Poskytuje generální opravy a opravy speciálních železničních strojů, modernizace motorových univerzálních vozíků a výrobu jejich komponent. Vedle toho zabezpečuje záruční opravy a prodej náhradních dílů drobné mechanizace značky ROBEL a Geismar.

Velice důležitým článkem činnosti firmy je vývoj a výroba replik dílů do opravovaných speciálních strojů, vzhledem k vysokým cenám od původního výrobce a mnohdy i vzhledem k jejich nedostupnosti si vyrábí mnoho dílů pro svoji potřebu i externí zákazníky. Výroba začíná zpracováním 3D návrhu, výkresové dokumentace a následným obráběním na CNC strojích. Jako doplňkové služby nabízí firma servisní činnost, opravy spalovacích motorů, převodovek, filtrování hydraulických olejových náplní přímo u zákázníka na stroji a výrobu tlakových hydraulických hadic s kódovým označením značky Hansaflex.

Společnost vznikla díky odvaze a schopnostem několika málo lidí, kteří se nebáli změnit svůj profesní život a začít z ničeho, zakládá si na odbornosti, spolehlivosti a kvalitě služeb, při současném dodržování zásad bezpečnosti při výkonu práce a ochrany životního prostředí. V oblasti technického rozvoje společnost věnuje neustále pozornost vytváření vyhovujících pracovních podmínek, modernizaci nářadí strojů a mechanizmů, které v celkovém kontextu podmiňují kvalitu práce a lhůty výstavby. Stejný důraz je kladen úrovni bezpečnosti práce. Periodicky jsou odborně připravováni a školeni všichni zaměstnanci firmy ve smyslu jednotlivých oprávnění.

Firma sídlí v Olomouckém kraji

Dokonalá svoboda je vyhrazena pro muže, který žije svou vlastní prací a to co dělá, dělá rád a podle svých představ.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Daniel Bosák, výrobní ředitel firmy TSS Olomouc

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděl?

Byl jsem opravdu hodně překvapený a říkal jsem si, kdo si to na mě zase cosi vymyslel?!

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Ten kdo mě nominoval tomu musel věnovat svoji myšlenku, svůj čas, svoje úsilí a to jsem nemohl nechat vyznít naprázdno...

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Snaha pomoci a vyřešit problém.

Důvod nominace

Příkladný způsob vedení společnosti.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů