12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Kovo HB, s.r.o. – PAN PAVEL NEPOVÍM

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Společnost Kovo HB byla založena v roce 1993. Dnes je Kovo HB zavedeným výrobcem širokého sortimentu plechových a kovových produktů, a pokračuje tak v bohaté tradici plechové a kovové výroby, rozšířené na Vysočině.

Kromě původní produkce zboží z oboru domácích potřeb (formičky, louskáčky, naběračky, zavařovací hrnce, aj.) realizuje zakázkovou výrobu lisování plechových dílů pro automobilový průmysl, konstrukci a výrobu lisovacích nástrojů, svařování nerezových konstrukcí, tryskání nerezů (balotinování) či dělení nerezových, černých plechů plasmou a laserem. Od roku 2009 je společnost rovněž výhradním distributorem procesních chemikálií Quaker pro Pardubický kraj a Vysočinu.

Kovo HB, s.r.o. je soukromá firma se sídlem i výrobou v České republice. Má silnou pro-zákaznickou orientaci a zakládá si na kvalitě. Je držitelem certifikátů systému řízení kvality podle ISO 9001:2009 a ISO 14001:2005. Kovo HB disponuje moderním strojovým parkem a odborně kvalifikovaným personálem. Obojí  aktivně podporuje a dále rozvíjí. S využitím strukturálních fondů EU v uplynulých letech firma například investovala do výstavby vlastního školícího centra, rekonstrukce objektu výrobní haly či pořízení CNC technologií pro rozšíření výroby a zvýšení konkurenceschopnosti.

Firma sídlí v kraji Vysočina

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Pavel Nepovím, jednatel společnosti KOVO HB Svratka

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděli?

Byl jsem především překvapen, o ceně Český Goodwill jsem dříve neslyšel.Následně mě potěšilo zejména to, že návrh na nominaci podal zaměstnanec naší firmy.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Nominaci na ocenění Český Goodwill jsme se rozhodli přijmout především proto, abychom se přesvědčili o tom, jak je firma a její aktivity vnímány ostatními, ať jsou to zaměstnanci, zákazníci nebo občané v regionu, kde firma sídlí. Je pro mne důležité vědět, jak podnikatelské aktivity společnosti vnímají lidé v jejím okolí. Zároveň nepopíráme, že bychom případný zisk ocenění rád využili v marketingové strategii ke zviditelnění firmy na trhu práce a přilákali tak kvalitní zaměstnance. 

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Při práci se zaměstnanci, v jednání se zákazníky, úřady či institucemi uplatňovat otevřený přístup.

Důvod nominace

zlepšování prac. prostředí, dobré pracovní příležitosti, ochota zdokonalovat kvalifikaci pracovníků

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů