12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

Institut módní tvorby – PANÍ KLÁRA HAUNEROVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Institut módní tvorby již pátým rokem nabízí jedinečné oděvní kurzy se zaměřením na fashion design a fashion marketing. Ateliér tak umožňuje plnohodnotné vzdělání v oboru módní industrie bez ohledu na věk, nebo předchozí vzdělání. Na základě pohovoru s uchazečem vyučující doporučí vhodný studijní program a sestaví individuální plán.

V ateliéru se tak pod vedení předních českých návrhářů studenti učí klasickému krejčovskému řemeslu Haute Couture i moderním technikám drapingu, a to po vzoru zahraničních škol. Nedílnou součástí jsou pravidelné semináře a exkurze, které podporují komplexní vzdělanost v daném odvětví. Hlavní kurzy jsou rozděleny podle úrovně pokročilosti studenta. V rámci malé skupinky maximálně 5 studentů je zaručen individuální přístup.

Kromě pravidelných kurzů institut přispívá ke vzniku nových lokálních značek a pomáhá svým studentům úspěšně studovat a pracovat v zahraničí na pozici oděvních návrhářů.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

"Vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete." (Čtyři dohody, Don Miguel Ruiz)

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Klára Haunerová, majitelka Institutu módní tvorby

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Bylo to pro mě veliké překvapení a neskutečně milé. Následovala obrovská radost a řada telefonátů, ostatně nestává se to každým dnem, že :-).

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Právě proto, že si nominace neskutečně vážním. Není jediný důvod k odmítnutí.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

To je na posouzení druhých. Každopádně si myslím, že je to snaha napomáhat druhým v cestě za svými cíli.

Důvod nominace

Nominuji Kláru Haunerovou vzhledem k osobnímu příběhu, který má za sebou a kterým může inspirovat mnohé další. V roce 2010 se rozhodla otevřít ateliér (dnes už vzdělávací institut), ve kterém se věnuje mladým a talentovaným uchazečům oděvní tvorby v dosažení vyšších cílů, a uplatnit se nejen na lokálním, ale i zahraničním trhu.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

přítel(kyně)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů