Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Nákupy v Německu s.r.o. – PAN TOMÁŠ PODOBA

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Zásilková služba z Německa do České a Slovenské republiky s doručovací adresou v Německu. Poskytuje asistované nákupy i platby, odesílání zásilek z a do Německa, non-stop online přehled, profesionální přístup.

„Nakupování v Německu pro mnohé znamená překážku především kvůli nemožnosti, drahému poštovnému nebo úplné absenci logistiky do České republiky. Z osobní dřívější zkušenosti jsme využívali buď ochotných přátel jezdících do Německa, nebo nakonec mávli rukou a poštovné pro tentokrát zaplatili, pokud bylo jak. Velkou příležitostí může být nakupování na největším aukčním portále ebay.de nebo amazon.de. Díky kupní síle bývá častokrát v Německu i mnohem laciněji než u nás. Především se jedná o oblečení, elektroniku, hračky pro děti, náhradní automobilové díly atd. Zásilková služba vznikla díky velkému zájmu našich nejen obchodních, ale i blízkých přátel. S importem zboží z celého světa, obzvláště z Německa, máme dlouholeté zkušenosti,“  říká Tomáš Podoba.

Firmu naleznete v Olomouckém kraji

Bezstarostné a výhodné nákupy v Německu.

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Tomáš Podoba, majitel firmy Nákupy v Německu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděl?

Bylo to pro nás překvapením. O to více jsme byli potěšeni. Prvotní pocity byly radostné z naplnění smyslu naší činnosti.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Češi jsou národ, který rád nakupuje online. Dokonce jsme jedničkou v celosvětovém měřítku z hlediska počtu obyvatel na počet internetových obchodů. Německo disponuje velmi silnou ekonomikou, tržní sílou a širokou nabídkou a tedy i poptávkou. Z toho důvodu v Německu naleznete nepřeberné množství sortimentu, který není v České republice dostupný, a tudíž českými občany žádaný. Obecný problém s pořízením takového sortimentu skrze naše služby odpadá, především s restrikcemi a cenami u poštovného, jazyková bariéra, platební komplikace. Přijetí nominace je pro nás skvělou příležitostí se lidem více představit. Sdělit jim jaké možnosti se jim otevírají a co mohou získat. Častokrát slýcháváme „Škoda, že jsem o vás nevěděl(a) dříve“. V neposlední řadě naši činnost považujeme za prospěšnou. Lidem ve více jak v 70 % ušetříme. K zákazníkům přistupujeme tak, jak bychom si přáli, aby lidé přistupovali k nám. Vřele, slušně a transparentně.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Vstřícnost a důvěra v to, že s poctivostí nejdál dojdeš. Víte co, ačkoliv bych to neměl zmiňovat, kolikrát jsme poslali nebo zprostředkovaně zakoupili zboží tzv. „na sekeru“. Zpravidla to bylo v případě dárků, léků, zdravotních pomůcek. Čas od času si neúčtujeme poplatky nad rámec nákladů – letos např. zprostředkování dovozu invalidního vozíku, doplňky pro nemocné lidi s rakovinou. K zákazníkům se snažíme přistupovat vždy osobně.

Důvod nominace

Firma Nákupy v Německu s.r.o. a především jednatel pan Tomáš Podoba je jedinečný člověk v dnešní době podnikání. Zastupuje firmu seriozním přátelským a především profesionálním způsobem. Jeho jednání a přístup k nám zákazníkům je vřelý a vždy ochotný. Služba samotná pomáhá spoustě lidem, nejenom mně, získat nedostupné zboží především z Německa za nižší služby. Pan Podoba a jeho kolektiv zaměstnanců nám vždy vyšel vstříc.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zákazník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů