Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

GENDER Consulting, s.r.o. – PANÍ JANA KLAMPFLOVÁ A KATEŘINA KAŇOKOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

GENDER Consulting, s.r.o. je vzdělávací společností a projektem dvou genderových expertek Mgr. Jany Klampflové a Mgr. Kateřiny Kaňokové, které se rozhodly profesionálně zviditelnit téma genderu, diverzity, work life balance a vzdělávání osob ohrožených na trhu práce. GENDER Consulting, s.r.o. šíři svých aktivit postupně rozšiřoval o vzdělávání v oblastech soft skills, startu a rozvoji podnikání a stal se renomovaným partnerem pro prestižní akce typu Úřad roku půl na půl – respekt k rovným příležitostem, členem expertní skupiny při Úřadu vlády v rámci metodiky genderových auditů.

GENDER Consulting, s.r.o. si zakládá na výjimečných schopnostech propojování kompetencí, nalézání ideálních řešení pro konkrétní klienty, lektorování s energií a přímou návazností na aktuální potřeby a trendy. Stává se komplexním partnerem pro vzdělávání, personální strategie, projektové aktivity v oblastech vzdělávání a rovných příležitostí. Tvořím vlastní produkty a know how, stejně tak jako se snažím o osvětu v dané oblasti.

Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha

Dokážeme vše, co chceme! Nemůžeme zastavit vlny, ale můžeme se naučit surfovat...

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jana Klampflová, spolumajitelka firmy GENDER Consulting

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděly?

Radost, že naše poctivě odváděná práce i práce na budování dobrého renomé/značky firmy GENDER Consulting, s.r.o. byla oceněna.

Proč jste se rozhodly Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Zviditelnit poctivé přístupy k podnikání i nové podnikatelské směry, které přinášejí přidanou hodnotu pro uživatele je téma se kterým strategie GENDER Consulting, s.r.o. ladí. Soutěživost patří k životu, zvlášť když se jedná o smysluplné projekty jakým ČESKÝ GOODWILL je.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Smyslem naší práce je maximální efektivita pro klienta, poctivost, solidnost, vstřícnost. Naše práce nás baví a je to znát.

Důvod nominace

Společnost vedou dvě dámy s velkými životními a pracovními zkušenostmi. Školí, přednášejí, radí, informují..o různých důležitých oblastech života a figurují tak jako neocenitelní průvodci. O tom, že svou práci dělají dobře, svědčí nejen, zvyšující se počet seminářů, programů, kde spolupracují, zakázek,atd., ale hlavně reakce a zpětná vazba od účastníků, kterým mění život.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů