12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

REKO s.r.o. – PANÍ VĚRA NAVRÁTILOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Firma REKO s.r.o. byla založena jako soukromá společnost na výrobu plochých hnacích řemenů a dopravních pásů k 1. 1. 1992. Tehdy byla navázána i exkluzivní spolupráce s italskou firmou Chiorino, kterou Reko zastupuje na českém a slovenském trhu. Později byla zprivatizována technická část koželužny, kterou založil p. Polický již v druhé polovině 19. století. V současné době zaměstnává firma REKO s.r.o. cca 30 zaměstnanců a díky kvalitě svých výrobků a komplexnosti poskytovaných služeb si dlouhodobě udržuje své místo na tuzemském i zahraničním trhu.

Reko s.r.o. navazuje na dlouholetou tradici, kterou v Jaroměři zahájil F. Polický založením své Továrny na kůže a řemeny. Dnes firma nabízí více jak 100 druhů transportních a dopravních pásů, které se vyznačují evropskou kvalitou.  V sortimentu řemenů nabízí Reko s.r.o. škálu vysokovýkonných plochých i ozubených řemenů, které vynikají svojí odolností a životností ve všech oborech použití. Od roku 2000, je Reko s.r.o. držitelem certifikátu řízení jakosti ČSN EN ISO 9001 : 2001.

Firma sídlí v Královéhradeckém kraji

Máme řešení!

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Věra Navrátilová, jednatelka společnosti REKO s.r.o.

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Rozhodně příjemné, i když i zavazující. Někdo nám dal svoji důvěru a my s ní musíme náležitě nakládat. Uděláme maximum nejen pro tuto nominaci, ale  především -  a ostatně jako  vždy - pro dobrý pocit z poctivě odvedené práce. Díváme se samozřejmě dopředu, ale i s čistým štítem se můžeme otočit za 23 lety naší práce.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Každá práce se dělá lépe, když je ceněna – nejen spokojenými zákazníky, ale i spokojenými zaměstnanci, kterých si velmi vážíme. Tedy i účast v tomto projektu nám pomůže nejen se zviditelněním naší společnosti, ale myslím si, že především je důležitá pro naše zaměstnance, kteří rádi pracují pod firmou, která se může pyšnit podobným případným oceněním.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Každodenním projevem dobré vůle je jednání se zaměstnanci, jelikož jsme rodinná firma, naše vztahy jsou velmi otevřené, založené na vzájemné důvěře a spolehlivosti. Zároveň každodenní jednání s našimi zákazníky je projevem dobré  vůle - nejen při vyřizování případných reklamací, ale především při jakékoliv nabídce, kde děláme všechna poradenství i technickou pomoc zcela zdarma. Každý den se snažíme vyhovět i těm nejzáludnějším přáním našich stávajících i budoucích klientů. Proto je i naším sloganem" Máme řešení" - opravdu se snažíme vyjít každému zájemci maximálně vstříc.

Důvod nominace

Inovace: výroba elevátorových pásů - obnovená výroba původní pásy FATRA, jediná takováto výroba ve střední Evropě; nová technologie, nově zkonstruované výrobní zařízení pro tuto výrobu.

Partner: rodinná firma - příjemné stabilní zázemí pro zaměstnance; vlídné zacházení, přátelský kolektiv, vstřícnost vůči potřebám zaměstnanců; vůči obchodním partnerům nadstandardní řešení jejich potřeb v případě havárií, poskytování poradenství a servisních prohlídek ZDARMA, nadstandardní řešení reklamací - vždy ve prospěch zákazníka, naprosto vynikající platební morálka, již 24 let solidním partnerem pro každého zákazníka.

Nominační kategorie

Inovace
Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů