12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

ČECHYMEN A.S. – PAN ROMAN ČECHÁK

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Bezpečnostní agentura Čechymen byla založena v roce 2004 jako završení šestiletého externího působení na trhu bezpečnostních služeb v oblasti festivalové security, ostrahy objektů nebo fyzické ostrahy osob, event security a také zajištění požární ochrany nebo záchranářské služby. Všechny tyto služby poskytujeme nejen vlastním zákazníkům ale také renomovaným společnostem specializujícím se na ostrahu objektů a také pro nadnárodní bezpečnostní agentury působící v rámci celé ČR.

Čechymen nabízí služby trojí komplexnosti: bezpečnost, požární ochranu a zdravotnickou asistenci. Klienti si agenturu Čechymen volí pro její odpovědný přístup, schopnost působit kdekoliv v České republice, přizpůsobivost požadavkům a snahu poskytovat bezpečnostní služby security a guarding v nadstandardní kvalitě.

Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

"Držíme se hesla WE ARE YOU – my jsme vy – cílem je cítit se spokojeně při využití našich projektů, služeb, přístupů k řešení různých událostí či situací."

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Ing. Roman Čechák, MBA, předseda představenstva společnosti Čechymen

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděl?

Bylo to velmi potěšující a uspokojivé, že se našel někdo kdo mou práci nebo práci společnosti ocenil. Lidé většinou hledají negativní věci na které poukazují a pozitivní věci vnímají jako samozřejmost. Nic člověka nepotěší více než to, že je oceněn nahlas nebo například nominován a to právě proto neboť pojem samozřejmost obrací v něco hmotného co člověka činí pyšným na něco co vidí také druzí.

Proč jste se rozhodl Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Byla to nejen výzva, ale také poděkování těm, kteří společnost nominovali.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?  

Ochota poradit, konzultovat, vzdělávat, školit, podporovat a to mnohdy bez ohledu na množství stráveného času, případného ocenění, vděku, finančního ocenění apod. Pokud si někdo zaslouží pomoct, pomáháme vším čím to jde. Jak se říká „dobrá rada nad zlato" :-)

Důvod nominace

Změnili a stále vylepšují vnímání své profese okolím. Podporují mnoho užitečných projektů. Pomáhají potřebným, nemocným atd.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

setkávám se s nimi jako návštěvník akcí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů