12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

ComplexTherapy s.r.o. – PANÍ ALENA VLČKOVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Nestátní zdravotnické a rehabilitační zařízení ComplexTherapy poskytuje komplexní rehabilitační péči dětem i dospělým ve všech obdobích jejich života. Pracovní tým ComplexTherapy volí individuální, citlivý a zároveň profesionální přístup ke každému pacientovi. Specializuje se na pacienty s vážným fyzickým a kombinovaným postižením, kdy pro rehabilitaci využívá unikátní pohybovou terapii TheraSuit. Pomáhá s odstraněním bolestí hlavy, zad, páteře, ale i dalšími bolestmi, která zdánlivě s pohybovým aparátem nesouvisí.

ComplexTherapy si zakládá na tom, aby pacientům byla poskytována ta nejlepší možná péče. Snadná dostupnost a bezbariérový přístup jsou samozřejmostí. Spolupracuje také s odborníky z jiných lékařských i nelékařských oborů.

Firma sídlí ve Zlínském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Alena Vlčková, jednatelka společnosti ComplexTherapy

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Velmi mě potěšilo, že se podařil záměr, který jsme si stanovili jako prioritu – tedy vysokou profesionalitu a lidský přístup.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Budu ráda, když si spolu s námi spousta spoluobčanů uvědomí, že zdraví není samozřejmostí, že o něj musíme pečovat. Že jsou mezi námi děti, lidé, kteří řeší s úsměvem každodenní péči – tzn. 24hodinovou péči – o děti s kombinovaným postižením a také bych chtěla vyzvednout ty, kteří jsou ochotni finančně tyto klienty podporovat.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Stačí úsměv a ochota pomoci?? Ne, snažíme se také podporovat kontakt mezi rodiči klientů, pomůže jim promluvit si s lidmi, kteří řeší stejné nebo podobné problémy, předají si zkušenosti, předají kontakty na pomůcky, zkušenosti s nimi…. Spolupracujeme s nadacemi a předáváme oboustranně kontakty, pomáháme organizovat sběr víček pro naše klienty. Snažíme se probudit státní správu k tomu, aby si více všímala dětí s postižením a podporovala prevenci a terapii.

Důvod nominace

Velmi si na této firmě vážím toho, že se jako jedna z mála v celé republice věnuje dětem s fyzickým a kombinovaným postižením. Podnikají v oboru, který vyžaduje naprostou profesionalitu a zejména lidský přístup. Snaží se nejen fyzioterapií, ale i úsměvem a pozitivním přístupem zmírnit dosahy postižení těchto malých pacientů. Jako \\\\\\\"zdravý\\\\\\\" klient také vnímám až téměř rodinnou atmosféru v tomto centru.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

klient centra

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů