Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

DROGERIE MARTINA s.r.o. – PANÍ VĚRA BÉBROVÁ

Ročník 2015

Představení nominované firmy

Drogerie Martina je síť prodejen zaměřená na prodej sortimentu parfémy, kosmetika, drogerie a barvy laky. Firma, která drogerii prodává od roku 1991, provozuje maloobchod, velkoobchod a internetový obchod.

Za dobu své existence si Drogerie Martina vybudovala silnou pozici mezi předními českými prodejci kosmetiky a drogerie. Dnes nabízí tisíce druhů výrobků pouze originálního zboží parfémů, dekorativní kosmetiky, pleťové kosmetiky, tělové i vlasové kosmetiky, pracích a čisticích prostředků, barev laků a technické drogerie.

 

Firma sídlí ve Středočeském kraji

"Spokojený zákazník – náš cíl.”

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Věra Bébrová, jednatelka společnosti Drogerie Martina

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL dozvěděla?

Z počátku rozpačité, později pozitivní.

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci na ocenění ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Ráda se setkávám s novými partnery, podnikateli. Rozšířím si obzor a máme možnost předat si své zkušenosti.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Uspokojení zákazníků je na prvním místě, pomoc hendikepovaným dětem (sponzorství), pomoc seniorům (domovy důchodců, sociální zařízení) spolupráce s dětmi (školská zařízení).

Důvod nominace

Paní Bébrová začalo podnikat „až“ ve svých 40 letech. Dokázala vybudovat síť prodejen drogérií a zaměstnává nemalé množství lidí, které sama řídí, včetně celé společnosti Drogérie Martina. Nepřízní osudu se dostala do konfliktu s velkou sítí drogérií, která chtěla nekalou soutěží její společnost převzít. Do dnešních dnů čelí jejich nátlaku a soudí se o svá práva. Vážím si její čestnosti, slušnosti, manažerských schopností a neústupnosti. Protože i když ji tento spor vyčerpává, i když ji tato společnost velice poškozuje i obchodně, ona to nevzdává a snaží se domoci se práva.

Myslím si, že lidí, jako paní Bébrová mnoho není. Pomáhá, jak již radou či zkušenostmi i ostatním společnostem v oboru, její spolupráce si váží i na Slovensku, kde mnoho firem oceňuje jejího obchodního ducha, manažerské schopnosti, slušnost a loajálnost. Právě takoví podnikatelé by se měli zviditelňovat a jejich příběh by se měl prezentovat veřejnosti.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů