Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

LMC s.r.o. - PANÍ DAGMAR SUISSA

Ročník 2014

Představení nominované firmy

2. místo v kategorii MECENÁŠ Českého Goodwillu 2014: LMC s.r.o. je přední společností na trhu práce a vzdělávání. Provozuje nejznámější český kariérní portál Jobs.cz a portál Prace.cz. Tým společnosti, který čítá více než 200 lidí, pomáhá zájemcům nacházet příležitosti na trhu práce a v osobním rozvoji. Firmám všech velikostí od živnostníků po renomované nadnárodní společnosti usnadňuje nábor nových kolegů.

Základní hodnoty společnosti tvoří respekt, důvěra, svoboda a radost.

Jako společensky odpovědná firma LMC fandí neziskovkám. Dlouhodobě je podporuje například možností inzerovat pracovní místa na portálech bezplatně. Jen za loňský rok takto pomohla bezmála 400 neziskových organizací najít více než 2 000 nových kolegů. Vybraným neziskovkám navíc pomáhá při tvorbě a propagaci jejich užitečných aktivit a některé z nich podporuje také formou přímých darů.

LMC ve spolupráci s NFOZP soustavně podporuje uplatnění lidí s hendikepem a bojuje proti diskriminaci na trhu práce, kdy ve spolupráci s ombudsmanem ČR připravila Průvodce férovým náborem a pořádá workshopy pro personalisty na téma Férový nábor a zaměstnávání.

Společnost LMC podporuje pěstounskou péči, vzdělávání a osobní rozvoj dětí, aby získaly příležitost rozvinout svůj potenciál. Kromě každoroční finanční podpory Nadačního fondu Rozum a cit proto také organizuje workshopy pro děti z pěstounských rodin, během nichž se děti seznamují s tím, jak si nalézt smysluplné uplatnění.

V rámci placeného Dne pro dobrý skutek mohou zaměstnanci společnosti LMC věnovat svou energii neziskové organizaci, kterou si sami zvolí.

Firma sídlí v Praze 7, Hl. m. Praha

3 otázky pro nominovanou osobu

ODPOVÍDÁ PANÍ DAGMAR SUISSA, PERSONÁLNÍ ŘEDITELKA LMC S.R.O.

Jaké byly Vaše pocity, když jste se o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

"Nominace si velmi vážíme, bylo to příjemné překvapení. Společensky prospěšné aktivity pro nás nejsou pouhou ozdobou, předmětem vychloubání se.  V činnosti firmy, která přesahuje rámec našeho podnikání, se soustředíme na projekty, které pomáhají konkrétním způsobem – ať už lidem, kteří mají na trhu velmi ztíženou situaci, nebo neziskovkám, které leckdy jen těžko získávají prostředky pro svou smysluplnou činnost. O mnoha z těchto aktivit obvykle ví jen ti, kterým bezprostředně pomáhají. Je milé a také užitečné, že tu a tam vzbudí širší zájem."

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

"Příklady táhnou. Ukazování těch dobrých má jednoznačně smysl. Lidé (potažmo firmy), kteří se hodnocení v rámci této soutěže zúčastní, se přitom dozví o řadě zajímavých projektů a neziskových organizací, které třeba posléze sami nějakým způsobem podpoří."

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

"Otevřenost nápadům a podnětům, které mohou v českém prostředí něco změnit k lepšímu. Stále se snažíme nacházet způsoby, jak smysluplně a co nejúčinněji pomoci v oblastech, kterým rozumíme a těm, kteří to nejvíce potřebují."

Důvod nominace

„1. LMC podporuje neziskovou organizaci Rozum a Cit. 2. Ve spolupráci s ČEZ a.s. provozuje projekt www.vimproc.cz.“

Nominační kategorie

Inovace
Partner
Mecenáš

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů