12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

FEDERAL CARS Praha s.r.o.

Miroslav Havel

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Společnost FEDERAL CARS byla založena Ing. Zdeňkem Vojtěchem, jehož jméno je známé především díky jeho velice úspěšné kariéře závodního jezdce. S takovou vervou, jakou věnoval závodění, se pustil i do podnikání. A nemohlo jít o nic jiného než automobily. A tak FEDERAL CARS působí na domácím automobilovém trhu od roku 1990.

Skupina firem FEDERAL CARS se zaměřuje na prodej a servis osobních a užitkových automobilů značek Peugeot, Volvo, Mazda a Honda a servis vozů Citroen. Krom nových vozů zde najdete širokou nabídku příslušenství pro vozy všech zmíněných značek.

Holding rovněž nabízí možnost zajištění financování operativním leasingem a spotřebitelským úvěrem.

FEDERAL CARS si vždy zakládal na prozákaznickém přístupu, kterým se vždy snažil odlišit od svých konkurentů.

Potřeby zákazníků jsou naše výzvy.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

V čem vidíte největší překážky podnikání? 

Nabízí se odpověď ve státní byrokracii, ale osobně se domnívám, že největší překážkou je lidská lenost nebo případně nejistota.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem? 

Nemám žádný konkrétní vzor, ale obdivuji všechny lidi, co se pustili do podnikání a dosáhli minimálně toho, co od podnikání v okamžiku rozhodnutí se podnikat očekávali.

Jaké máte plány do budoucna? 

Zabezpečit, aby společnost FCP uspěla v nadcházející době, která přinese velmi zásadní změny v našem oboru podnikání (elektromobilita, nový model prodeje, změna v trendech vlastnictví vozidel, ...).

Odpovídal Miroslav Havel, jednatel společnosti

Důvod nominace

FEDERAL CARS úspěšně působí na domácím automobilovém trhu již od roku 1990. Je autorizovaným prodejcem a servisem vozů Peugeot, Citroen, Volvo a nezávislým servisem Toyota. Má pobočky v Liberci a v Praze. Federal Cars standardně nabízejí moderní zázemí, kvalitní pracovníky, široký systém služeb pro prodej vozů, záruční i pozáruční péči o vozy, kvalitní a cenově dostupné asistenční služby a poradenství. Ing. Miroslav Havel, ředitel pražské pobočky, je letitý zkušený profesionál v oboru automotive. Nominuji ho za jeho osobní příkladnou péči a vztah k zákazníkům a obchodním partnerům. Platilo to i v době pandemie Covid19, která byla pro celý automotive sektor nesmírně složitá, a platí to i nyní.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů