Etnetera | prémiový partner

 

Od roku 1997 pomáháme utvářet vzhled a funkčnosti předních internetových portálů v ČR. Jsme součástí skupiny Etnetera Group, kterou dále tvoří firmy Etnetera Activate, Etnetera Logicworks, Etnetera Motion, Etnetera AppSatori, Fragile media a Letsgood.com.

V roce 1997 si Martin a Vašek chtěli přivydělat při studiu ČVUT. Založili firmu a brzy s překvapením zjistili, že mohou zaměstnat i své přátele, kteří sdílí jejich znalosti a smysl pro humor. Po 20 letech úspěšného fungování je Etnetera přední společností v oblasti vývoje webových portálů a aplikací. Naším cílem je být jedničkou na českém trhu v tomto segmentu.
 

Nechceme být pouhými digitálními dělníky

Orientujeme se na dlouhodobá partnerství a hledání jedinečných řešení s přidanou hodnotou, která vás posunou vpřed. Naše sebedůvěra stojí na silném stabilní zázemí a zkušenostech z tisíce náročných projektů pro klienty, ktěří jsou špičkou v oboru.. Držíme slovo i termíny, dokážeme přiznat a napravit chybu. Věříme sobě i vám.

O naši radost se dělíme

Pomáháme tím, co nám jde nejlíp - zdarma vyrábíme a spravujeme weby neziskovkám (třeba Transparency International, Česká abilympijské asociaci, Femancipation a dalším). Kde nestačí mozek, tam přiložíme ruku: pomůžeme opravit hrad nebo likvidovat následky povodní. Dlouhodobě spolupracujeme s nadací Leontýnka a spolkem Jeden na jednoho, které pomáhají zrakově postiženým se integrovat do společnosti. Další charitativní projekty podporujeme finančně.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů