Youradio News | mediální partner

Společnost RADIOHOUSE s.r.o. je profesionální tým marketingových odborníků, který vhodně kombinuje komunikační a obchodní potenciál významných mediálních značek na českém trhu s potřebami svých klientů. Jsme společným produktem Media Bohemia a Active. Jejich zastupitelství Media Marketing Services a Regie Radio Music se spojila za účelem zvýšení kvality a rozsahu nabízených marketingových služeb, posílení role rádia v media mixu kampaní a zajištění maximální efektivity reklamních investic pro zadavatele reklamy.

Zakladatelé společnosti RADIOHOUSE se rozhodující mírou podílejí na rozvoji soukromého rozhlasového trhu již od jeho vzniku v 90. letech. Za tu dobu realizovali stovky tisíc reklamních kampaní pro tisíce klientů. Mezi naše silné stránky patří jak mezinárodní zkušenosti, tak detailní znalost regionálních trhů v ČR.

 

RADIOHOUSE je nejsilnějším rozhlasovým zastupitelstvím v ČR. Každý týden si některé naše rádio naladí téměř tři čtvrtiny rozhlasové populace ve věku 12-79 let. Cílů jakékoliv reklamní kampaně dosáhneme rychle v každé cílové skupině.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů