SToPA ke zdraví – PANÍ PAVLÍNA VEDRA

Ročník 2014

Představení nominované firmy

SToPA ke zdraví je zavedená, od května 2012 nově rozšířená, firma, která se po prozkoumání trhu rozhodla zaplnit mezeru jak v regionu, tak i v nabídce stravy. Součástí týmu je hlavně kuchařka s letitými zkušenostmi, které sahající až k vaření pro renomované osobnosti. 

Firma nabízí zdravou, vyváženou stravu, která po konzumaci uvede tělo do harmonické rovnováhy a vytvoří takové klima, že přebytečná kila jdou dolů. SToPA ke zdraví nabízí zdravé stravování formou tzv. krabičkové stravy rozvážené pravidelně na místo, které si klient určí. Portfolio produktů firmy zahrnuje též dělenou stravu či detoxikační program.

Majitelka firmy, paní Pavlína Vedra, se své práci věnuje s láskou

Ač mnozí řeší svá nadbytečná kila především z estetických důvodů, nadváha zdaleka není pouze problémem vzhledu. Může negativně ovlivňovat zdravotní stav a také šťastný život. A nejde pouze o psychický efekt, kdy nespokojenost s vlastním tělem brání prožívat pohodové chvíle přirozeně, uvolněně a s potěšením.

Vedle přípravy a rozvozu zdravé a vyvážené stravy poskytuje SToPA ke zdraví také služby výživového poradenství či sestavení vhodného jídelníčku na míru, čímž pomáhá svým klientům na cestě ke zdravému životnímu stylu a zlepšení celkového zdravotního stavu.

Firma sídlí v Jičíně, Královéhradecký kraj

„Buď vždy sama sebou…“

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá paní Pavlína Vedra, majitelka firmy SToPA ke zdraví

Jaké byly Vaše pocity, když jste se o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděla?

Měla jsem z toho dobrý pocit a bylo to pro mne milé překvapení, že si mojí práce někdo všimne a že ji dokáže i ocenit.“

Proč jste se rozhodla Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

„Manžel mne přesvědčil, že si takové ocenění, za tu energii a spousty času, co do své práce vkládám, zasloužím.“

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Nehledět na finanční náročnost u své práce, ale mít největší radost ze spokojenosti zákazníků.“

Důvod nominace

„Je to člověk, který dělá svoji práci srdcem. Kdyby neexistovaly peníze, dělala by stejně tuto práci, kterou své klienty uspokojuje a dělá je alespoň na chvíli šťastné. Několikrát jsem ji viděl při práci a je to pohlazení po duši, že jsou ještě takoví lidé mezi námi. Od klientů jsem neslyšel jedinou výtku na kvalitu nebo přístup. Dokáže se do svých klientů vžít a pomáhá i slovem.“

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů